שקט ולא מזיק
שקט ולא מזיק צילום: יח"צ

ניסים מעוז, מנכ"ל חברת "מעוז – פתרונות לבית ולגן": "דאגנו לגננים מקצועיים וחובבים לעבודה שקטה, לא מזהמת עם סוללה נטענת בקלות. זה בריא יותר, נקי יותר וידידותי לסביבה"

מי מאיתנו לא נתקל בעבודות גינון שמייצרות רעש מעצבן, ריחות חזקים של דלק ושמן והוטרד מכך? כולנו בורחים לצד השני של המדרכה כשמישהו מתעסק בכלים הישנים והמזהמים.

בדקנו עשרות גננים מקצועיים וחובבים למדו את השיטות המתקדמות בעולם ועוברים לכלים ידידותיים ושקטים.

האחראית למהפיכה הבריאה היא חברת "מעוז – פתרונות תחזוקה לבית ולגן". זו חברה משפחתית בת 50 שנות ותק, המתמחה במוצרי "עשה זאת בעצמך" לבית ולגן. לחברה יש מערך לוגיסטיקה והפצה עצמאי, 4.000 מ"ר מחסן, שש משאיות, שישה קווי חלוקה יומיים, 1500 חנויות מקבלות סחורה בפריסה ארצית.

החברה מייבאת בלעדית לישראל את מוצרי החברה הגרמנית המובילה את העולם בתחום: greenworks

"גרין וורקס" – מחזיקה בכמה מפעלים בעולם, סחורתה נמכרת בארה"ב ובאירופה. המפעלים שלה משתרעים על פני שטח עצום של 120 אלף מ"ר. היא מעסיקה ארבעת אלפים עובדים , שלוש מאות מהנדסים ורשמה מעל אלף פטנטים עולמיים.

החברה מייצרת טכנולוגיות מתקדמות בתחום כלי גינון נטענים וכלי עבודה נטענים בסוללות חשמליות. שימוש בכלים המתקדמים , מונע שימוש בבנזין ובשמן. הסוללות שמייצרת החברה, מתאימות לכלי גינון נטענים חשמליים רבים ומגוונים, כלומר: מי שרוכש סוללה, יכול לעבוד איתה בכלים רבים.

כל הכלים מונעים בסוללות "פנסוניק" תוצרת יפן בעלות הספק משופר, ולכן הטעינה מהירה ומחזיקה לטווח ארוך.

ניסים מעוז, מנכ"ל חברת "מעוז – פתרונות לבית ולגן" :" מצאנו חברה שמנהיגה את הטכנולוגיה העולמית. כל הכלים ידידותיים. אין זיהום ואין פליטת גזים. השימוש חסכוני ובריא, ללא צורך בתשלום עלויות אחזקה שכרגע נהוגות בשוק לגבי כלי בנזין. בדקנו וגילינו שהטעינה עולה אגורות בודדות ומתבצעת בקלות ע"י לחיצה על כפתור דיגיטאלי. העבודה מייצרת הרבה פחות רעש, פחות רעידות, אין עשן, אין שמן, אין בנזין. רוב המנועים פועלים ללא פחמים כשהסוללה מתאימה למגוון כלים ב-24 וולט וזה מעולה לצרכן ביתי. יש ברשימה שלנו 15 כלי גינון וכלי עבודה שעובדים על אותה סוללה: פטישון, מברגת אימפקט, משחזת, מלטשת, מסור שרשרת, מפוח עלים, חרמש וקוצץ קאנטים" ומגוון כלי גינון מקצועי לאנשי אחזקה,גננים ומוסדות שמונעים על ידי סוללות עוצמתיות 80 וולט".

לפרטים נוספים ורכישה לחץ כאן

הבשורה החדשה מייצרת ליין גינון מקצועי לגנן המקצוען ולאנשים שברשותם גינות פרטיות ואוהבים לטפל בהן בעצמם. עשרות ישראלים כבר החליפו את כלי הגינון הישנים ונהנים מאחריות בת שנתיים לסוללה ולכלים. זה יוצר מצב שלמעשה עלות הסוללה מתקזזת עם עלות הדלק שהגנן שילם עד כה למשך שנתיים. הסוללה מספיקה לאלף טעינות.

יתרון נוסף של שימוש בכלים ובסוללות החדשות, היא קלות התפעול. כל אדם יכול לעבוד בקלות עם הכלים והסוללות, אין תקלות ואין בעיות הנעה. לא מתעסקים יותר בתדלוק ובהוראות הפעלה, הכל מתנהל בלחיצת כפתור קלה. הכלים בטיחותיים, מאושרים ע"י מכון התקנים הישראלי, אמריקני, רוסי וגרמני. בתי מלון ואולמות אירועים מנקים במהירות וביעילות ללא רעש שיפריע לאורחים ומבלי להותיר ריחות דלק ושמן חזקים.

מעוז: "כל העולם עובר לפתרונות חשמליים, לא מזהמים. כולם מדברים על ערים ירוקות. גם הגינון בעיר הולך לכיוון כלים חשמליים נטענים ולא מזהמים. גנן מקצועי קונה דלק כל יום בחמישים שקל. הוא צריך לערבב בין דלק לשמן, להניע, להתמודד עם תקלות. כאן אין תהליך של הנעה. ניתן לקנות כל מוצר בנפרד - גוף, סוללה, מטען, כל אחד קונה כמה שהוא צריך. הסוללה מתאימה לכל הדגמים, אין הגבלה בכמות העבודה שתוכלו לבצע. תם עידן ניקוי צינוריות, טיפול בסתימות דלק, ניקוי קרבורטור. הגנן יפסיק לפגוע לעצמו בבריאות. מפוחי גב ויד נטענים שקטים ויעילים. גנן חובב שמפעיל כלים פעם בשבוע, פשוט מסיים שימוש ומכניס למחסן".