ט', אביו של החשוד בתקיפת שתי נהגות בעפולה, ביקש להתנצל הבוקר (ראשון) בראיון לרדיו 103FM בשם בנו על האירוע הקשה בו היה מעורב.

"אני לא מכיר את הבחורה שנפגעה. אם זה הבן שלי, אני ממש מתנצל גם בשמי וגם בשמו. אנחנו לא אלימים או בעייתיים - ומבקשים סליחה", אמר, "אני מוכן לפגוש אותה ולהתנצל בפניה. אם זה קרה אני מתנצל".

האב הדגיש כל הזמן כי בנו הוא חשוד, וכי הוא לא מאמין שהוא עשה את המעשים המיוחסים לו על ידי המשטרה. "אני ניזון מהדברים שנאמרים בתקשורת", הבהיר, "יש לנו עורך דין שמייצג את הילד ואנחנו מקווים שזה יסתיים בטוב ושאנחנו לא קשורים לעניין. לבני אין עבר פלילי. הוא התחיל ללמוד חשבונאות וכלכלה במרכז הבינתחומי בהרצליה ובעברו היה קצין בצה"ל בבסיס מוכר בפיקוד מרכז. אנחנו משפחה שכולם בה קצינים. גם אני הייתי קצין. אני לא יודע להגיד מה קרה שם ואני מקווה שזה לא הוא".

בעברו נפגע הבן בתאונת דרכים, ולדברי האב ט', זו ממשיכה להשפיע על חייו למרות השיקום הממושך שעבר. "אחרי התאונה אמרו לנו שהוא נהרג. לבסוף הסתבר שהצליחו להחיות אותו", סיפר בדמעות, "הוא נפצע קשה מאוד והיה בתרדמת בבית חולים רמב"ם למשך חודש ולאחר מכן בחצי שנה של שיקום שלא הסתיים".

לדבריו, "השיקום שלו לא היה מספיק מוצלח. הפגיעה שלו הייתה רב־מערכתית, הוא עבר ניתוח ראש וחיברו לו את הפנים בפלטינות. היה לו קשה והוא היה חסר סבלנות".

על ניסיון הבריחה של בנו מהארץ, על פי החשד, הדגיש האב: "שמעתי שהוא ניסה לטוס לחו"ל, לא הייתי מודע לכך. אולי זה נבע מהפחד שמנסים לאתר אותו. לא היה לי קשר איתו באותו זמן". לדבריו, "ביום שישי הוא קיבל רכב חדש שהוא הזמין ונסע עם חברו להביא אותו מנצרת. מאז לא ראיתי אותו".