המבשלת משיבה לטענות שרה נתניהו

אתי חיים, שעבדה כמבשלת במעון ראש הממשלה והעידה לטובת מני נפתלי במשפט, מתייחסת לדברים הקשים שאמרה עליה שרה נתניהו בעדותה במשטרה.

שלמה פיוטרקובסקי - ערוץ 7 , י"ט בתמוז תשע"ח

המבשלת משיבה לטענות שרה נתניהו-ערוץ 7
מי משקרת? שרה נתניהו
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

אתי חיים, שעבדה בבית ראש הממשלה בירושלים כמבשלת, משיבה לדברים הקשים שאמרה עליה שרה נתניהו בחקירתה במשטרה, שפורסמו אמש (ראשון) בערוץ 10, בהם טענה בין השאר כי חיים "שקרנית ודוחה".

"נקראתי לעדות בצו בית המשפט וכך עשיתי. באתי לבדי, ללא סוללת עורכי דין, אני והאמת שלי. בית המשפט בפסק דין של כבוד השופטת פרוז'ינין ביום 10 בפברואר 2016 פסק כי אמת דיברתי", אמרה חיים לחדשות 2.

לדבריה, "עדותי אושרה כעדות אמינה וישרה. גם בפסק הדין בסעיף 30 כתבה השופטת, ואני מצטטת: 'כי דברים קשים אמרה הגברת נתניהו על עדותה של הגברת חיים'. גם שם טענה שרה נתניהו כי הכול היה תיאום, שקר נבזי ממש. בהמשך סעיף זה כתבה השופטת: 'עדותה של גברת חיים הייתה משכנעת ואמינה ביותר וניכרו בה אותות האמת'".

"בית המשפט אמר את דברו: שרה נתניהו נקטה נגדנו באלימות פיזית ועכשיו נוקטת באלימות מילולית. כל מילה מיותרת – מי שצריך להילחם על שמו הטוב מוזמן לעשות זאת, לי כבר יש תעודת אמינות ויושרה מכבוד בית המשפט", הוסיפה המבשלת לשעבר.

כאמור, אמש פורסמו קטעים נוספים מחקירתה של שרה נתניהו במשטרה, בהם התייחסה לעדותה של חיים לפיה היא ביקשה להסתיר את העובדה שחיים משמשת כמבשלת בגלל שהזמינה אוכל ממסעדות.

בתגובה לטענות הללו אמרה נתניהו, "היא אישה שקרנית ודוחה ומחבורת הזבל של מני נפתלי. כל מה שהיא אמרה עלי זה שקר וכזב. היא בשלנית חרא. היא גם טענה פעם שראש הממשלה אהב את האוכל שלה וזה שקר וכזב. היא אישה דוחה".