משה ליאון עם עופר איובי
משה ליאון עם עופר איובי צילום: יח"צ

חבר מועצת העיר ירושלים והמועמד לראשות העיר, משה ליאון, פרסם הערב (שני) כי את המקום השני ברשימתו יאייש עופר איובי, יו"ר המנהל הקהילתי בגילה

בפוסט שפרסם בחשבון הפייסבוק שלו כתב ליאון, "במסגרת תפקידי כמחזיק תיק המנהלים הקהילתיים בקדנציה האחרונה, זכיתי להכיר את עופר איובי, חברי, יו"ר המנהל הקהילתי בגילה וביצועיסט ירושלמי.
מהר מאוד גיליתי מנהיג שלא נח עד שכל בעיה שמונחת לפתחו מצד תושבי השכונה זוכה למענה ולטיפול מושלמים. גיליתי בן אדם רגיש וקשוב, ובעיקר שליח ציבור אמיתי שמגויס בגופו ובנפשו למען הכלל".

ליאון הסביר כי לדעתו איובי הוא האיש המתאים לכהן כסגן ראש העיר. "אדם כזה אני רוצה וצריך לצדי - להובלת העיר קדימה בכל הכוח. אז אמנם תושבי גילה מפסידים את עופר במנהל, אבל תושבי ירושלים מרוויחים סגן ראש עיר מנצח".

עופר איובי אמר בתגובה למינוי, "מדובר במשימה מאתגרת ואני פונה אליה בחרדת קודש. בשנים האחרונות פעלתי מאהבה אדירה בהתנדבות למען שכונת גילה והעסקים בכל רחבי העיר. את העשייה הרבה למען תושבי גילה, אי אפשר לפספס. היום, הגיע זמני לגדול ולשרת את העיר כולה".

"אני מודה לחברי ולראש העיר הבא משה ליאון שקרא לי למשימה. בטוח אני כי יחד נהפוך את ירושלים למעצמה בכל התחומים", סיכם איובי.