לאה גולדין וזהבה שאול באירוע ההזדהות

חלק ממשפחות חללי "צוק איתן" החליטו שלא להגיע להיכל הזיכרון בהר הרצל ולא להשתתף באזכרה הממלכתית במלאות 4 שנים לנפילתם של חללי מלחמת "צוק איתן".

במקום זאת קיימו המשפחות אחר הצהריים (שלישי) אירוע הזדהות ותמיכה עם משפחות שאול וגולדין אשר נאבקות להשיב את סמ"ר אורון שאול וסגן הדר גולדין חזרה מעזה, תחת הכותרת "צוק איתן לא נגמר עד שישובו אורון והדר".

זהבה שאול, אמו של אורון, אמרה באירוע, "ארבע שנים שאין לי יום ואין לי לילה, וכל הזמן המחשבות מה קורה עם אורון. החמאס לא אומר לנו וכך גם ממשלת ישראל. אני קוראת לממשלת ישראל: די, אנחנו לא יכולים יותר לסבול, תעשו מעשה".

"עכשיו החמאס במצוקה", ציינה שאול, "אין לי בעיה שתצ'פרו אותם, אבל זה חייב להיות תמורת אורון והדר. אתם שלחתם את הדר ואורון לשדה הקרב ועליכם להחזיר אותם. אני רוצה את הבן שלי אורון חזרה".

בסיום הודתה שאול למשפחות השכולות שבאו לחזק ולהזדהות, "אני מודה לכל ההורים השכולים שבאו לכאן לחזק אותי במקום להיות בטקס בהר הרצל "

לאה גולדין, אמו של הדר, אמרה באירוע, "מבצע צוק איתן לא הסתיים עד שאחרון החיילים יחזור הביתה. שיקום עזה יהיה רק לאחר שכל החיילים יחזרו הביתה. לראות משפחות שכולות יושבות על המדרכה ליד מעון ראש הממשלה זה כואב, מאוד כואב".

להחזיר את הבנים. לאה גולדין וזהבה שאול
להחזיר את הבנים. לאה גולדין וזהבה שאולצילום: חזקי ברוך