כנס 'בכל לבבך'
כנס 'בכל לבבך' צילום: דוד שטיין

זו השנה השביעית שבה ישיבת רמת גן מארגנת את כנס 'בכל לבבך' שיתקיים מחר (חמישי) בגני התערוכה בתל אביב.

המארגנים מצפים ללמעלה מ-3,000 משתתפים באירוע שייפתח בשעה 10 בבוקר ויסתיים בשעות הערב.

בכנס צפויים שיעורים מגוונים לבחירה מפי מיטב המרצים, גברים ונשים בעלי שם וידע נרחב. עשרות שיעורים יתקיימו במקביל לאורך כל היום וההחלטה למי מהם להיכנס, תהיה לא קלה עבור אלפי המשתתפים.

הרב יהושע שפירא, הדמות המובילה את הכינוס הייחודי, נרגש לקראת הכנס השביעי ומזמין את הקהל להגיע גם השנה ולהתמלא במצברים לכל השנה. "הכינוס מרגש אותנו בכל שנה מחדש ועדיין לא התרגלנו לאלפים המגיעים. הציבור שרוצה לינוק מהמתיקות של פנימיות התורה, בבחינת 'לא רעב ללחם ולא צמא למים כי אם לשמוע את דבר ה'".

''בכנס 'בכל לבבך' השנה נבקש לחזק את מידת הביטחון. להבין את ערכו של טעם הביטחון דווקא בדור של שפע, טכנולוגיה והצלחה אנושית ולחזור ולשאת עיניים בוטחות לשמיים", הוסיף הרב שפירא.

אורי פינסקי, מנהל ישיבת רמת גן והמנוע מאחורי הכינוס, אמר "לאור הביקוש הרב בשנים עברו, השנה הכנס יתקיים בביתן 2 בגני התערוכה, המכיל מספר מקומות רב, נח יותר, רחב ידיים ומותאם לכמות גדולה יותר של אנשים.

בין מעבירי השיעורים ניתן למצוא את הרב יהושע ונעמי שפירא, הרבנית ימימה מזרחי, הרב חגי לונדין, הרב יהונתן נמדר, רות בנאי, הרב אוהד תירוש, מיכל וולשטיין, הרב מיכי יוספי וסיוון רהב-מאיר.

בתום האירוע הרב אהרל'ה הראל יראיין את הרב יעקב אריאל בעקבות ספרו ''יערב שיחי'. בסוף הריאיון, כמיטב המסורת תתקיים התוועדות חסידית של הרב יהושע שפירא והזמר עקיבא תורג'מן. במקום יהיו דוכני קניות מגוונים וכן אוכל לרכישה. כיבוד קל יוגש חינם לכל אורך היום.