אתם יושבים ברכב בטלים, מחכים שהפקק ישתחרר, אופנוע או אופניים חשמליים לצדכם שועטים במהירות בלי להתחשב בכם, לא מעורר קנאה?

אם גם לכם נמאס מהפקקים הבלתי נגמרים הללו שאתם חווים בדרך לכל מקום, אולי כדאי שגם אתם תתחילו לרכב על אופניים חשמליים בדרך לעבודה, ללימודים או בדרך הביתה. מלבד העובדה שאופניים חשמליים לא זקוקים למרחב גדול כדי לפלס לעצמם דרך, הרי שלרכיבה על אופניים חשמליים יתרונות רבים נוספים ברכיבה, תוכלו להתחיל לרכב על באופניים החשמליים וליהנות כל כך עד כדי כך שלא תבינו איך לא הפכתם את האופניים החשמליות לכלי הרכב המועדף עליכם כבר מזמן, אופניים חשמליות עלולות להיות ממכרות, זהירות!

אופניים חשמליים – כל הסיבות הטובות שיגרמו גם לך להפוך לרוכב אופניים חשמליים מרוצה במקום נהג רכב נרגן.

לעתים, ניתן לראות שצורת הנסיעה בכבישים היא חסרת היגיון במעט, רב נהגי הרכבים בכבישים נוהגים ברכב שמיועד לארבעה, למרות המקום הרב שתופס הרכב שלהם במרחב הציבורי של הכביש, שוהה בו לרוב רק הנהג, למרות שהרכב הזה מסיע איש אחד, הוא גורם לכביש להיות עמוס כאילו ארבעה נוסעים נוספים שוהים ברגע זה על הכביש, צורת תנועה כזו, הופכת את הדרך לאטית ועמוסה הרבה יותר, הדרך שהייתה אמורה לקחת רק דקות קצרות, עלולה להתמשך ולהתארך רק בגלל רכבים רבים שממלאים את הכביש.

תוכל לחסוך מעצמך את ההמתנה בפקקים ואת הזמן אותו אתה מבלה בציפייה לשחרור הדרך על ידי שימוש באופניים חשמליים, מלבד העובדה שהאופניים מסוגלים לפלס לעצמם דרך בלי לשעות לחוקי התנועה של כלי הרכב, הרי שתחסוך מכלל הנהגים את העומס המיותר של כלי רכב גדול נוסף שתופס מקום על הכביש.

אופניים חשמליים חוסכים ממך ומן הסביבה את זיהום האוויר שנגרם על ידי הרכבים, שימוש באופניים חשמליים חוסך בדלק ובגזים מזהמים נוספים, מה ששומר על סביבה נקייה.

אם זמנך חשוב לך, כדאי שגם אתה תתחיל לרכב על אופניים חשמליות.