נתניהו באוגדת עזה: "אנחנו במערכה"

ראש הממשלה קיים הערכת מצב בהשתתפות ראשי מערכת הביטחון. "כל אזרחי ישראל מאמינים בצה"ל ונותנים לו גיבוי לקראת כל התפתחות"

ניצן קידר - ערוץ 7 , ה' באב תשע"ח

נתניהו באוגדת עזה: "אנחנו במערכה"-ערוץ 7
נתניהו עם חיילים באוגדת עזה
צילום: קובי גדעון, לע"מ

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים הערכת מצב באוגדת עזה בהשתתפות שר הביטחון אביגדור ליברמן, הרמטכ"ל רא"ל גדי איזנקוט, ראש השב"כ נדב ארגמן, ראש המל"ל מאיר בן שבת ובכירים נוספים במערכת הביטחון.

"היום זה יום השנה הרביעי לנפילתו של הדר גולדין ז"ל. אנחנו מחויבים להחזיר אותו ואת אורון שאול ואת שני אזרחינו חזרה למדינת ישראל", אמר נתניהו. "אתמול ביקרתי בשדרות וראיתי את קיר הפלדה של הנחישות האזרחית שלהם, והיום אני מבקר פה בצה"ל, יחד עם שר הביטחון, הרמטכ"ל, אלוף פיקוד הדרום וראש השב"כ. ראיתי את קיר הפלדה הצבאי שלנו.

''אנחנו במערכה, יש בה חילופי מהלומות ואני יכול להגיד לכם שצה"ל ערוך לכל תרחיש. אני מאוד התרשמתי ממה שראיתי כאן ואני יודע שכמוני, כל אזרחי ישראל, מאמינים בצה"ל ונותנים לו גיבוי לקראת כל התפתחות אפשרית", הוסיף ראש הממשלה.

שר הביטחון, אביגדור ליברמן, התייחס לאירועים האחרונים בגבול עזה על רקע הביקורת החריפה שמשמיע שר החינוך נפתלי בנט.

"שמענו הרבה דיבורים אתמול, היום, שלשום, על מדיניות הביטחון של ממשלת ישראל. אז קודם כל כדאי להבהיר שאסור שמדיניות ביטחון תהיה מענה ללחץ פוליטי או תקשורתי, אנחנו פועלים גם בעוצמה וגם בחוכמה", טען ליברמן.

''מה שנחוץ לנו היום זה קור רוח ועצבים מברזל, ולא סטופר ביד והיסטריה תקשורתית. אנחנו עושים מה שצריך לעשות וצה"ל ערוך לכל תרחיש", הוסיף.