גלנט: נחבר את מערב השומרון לגוש דן

שר הבינוי יואב גלנט השתתף בטקס הסרת הלוט לכביש המחבר בין בית אריה לעופרים. "רואה לנגד עיניי את חשיבות הישובים ביהודה ושומרון".

רעות הדר , י"א באב תשע"ח

גלנט ונעים
גלנט ונעים
צילום: יח''צ

שר הבינוי והשיכון האלוף במיל' יואב גלנט ביקר היום (שני) במועצה המקומית בית אריה והשתתף בטקס הסרת הלוט לכביש הפנימי, שעלותו 30 מיליון ש"ח, המחבר בין בית אריה לעופרים.

בימים אלה החלו העבודות על הכביש שיצור רצף טריטוריאלי של 2.7 קילומטרים, ובעתיד מתוכננים לאורכו פארקים, מוסדות חינוך, מוסדות ציבור, מרכז מסחרי ועוד.

בטקס הסרת הלוט שהתקיים במעמד ראש המועצה אבי נעים ונציגי משרד השיכון והמועצה, אמר השר גלנט "אני מברך היום על תחילת עבודות הכביש הפנימי שיחבר בין בית אריה לעופרים וייצור רצף טריטוריאלי שלכל אורכו תוקם טיילת ויבנו מוסדות חינוך ותרבות.

"בשורה נוספת היא אישור התחלת בניית הכביש העוקף שבעזרתו אנחנו נביא את כל מערב השומרון לחיבור אל גוש דן. בנוסף לזה, נפעל לכך שכבר בספטמבר הקרוב נגריל 511 יח"ד בבית אריה במסגרת ההגרלה הגדולה של המחיר למשתכן", סיפר גלנט.

לדבריו, ''יחידות דירות אלו הן חלק מתוך 1025 יחידות דיור שכבר אישרנו לבנייה בישובים בית אריה ועופרים. אני רואה לנגד עיניי את החשיבות בבנייה ובפיתוח של הישובים ביהודה ושומרון ועל כן אנחנו נמשיך לפעול במלוא המרץ בפיתוח הישובים הקיימים ולהמשך תנופת הבנייה. אני מודה לראש המועצה, אבי נעים על כל עשייתו הבלתי רגילה בשנים האחרונות ודחיפתו לבניית כבישים חשובים אלו".

ראש המועצה נעים אמר ''אני מודה לשר גלנט ולמנכ"ל משרדו על התמיכה וזירוז העבודות בכביש העוקף ובכביש הפנימי שיחבר בין חלקי המועצה. נמשיך לפתח את האזור ולשרת את תושבי המועצה תוך הקפדה על רמת ואיכות חיים גבוהות ביותר".