חרדים קיצוניים השחיתו שלטי בחירות

שעות ספורות לאחר צאת צום ט' באב נצפתה קבוצה של חרדים קיצונים משחיתה ומסירה שלטי בחירות של רחל עזריה מאוטובוסים ברחבי העיר.

ערוץ 7 , י"א באב תשע"ח

ח"כ רחל עזריה
ח"כ רחל עזריה
צילום: הלל מאיר/TPS

חה"כ רחל עזריה, המתמודדת על ראשות עיריית ירושלים, תכננה להשיק הבוקר (שני) את קמפיין הבחירות החדש שלה על פני 300 אוטובוסים ברחבי העיר תחת הכותרת "תאמינו. זה אפשרי לחיות יחד".

אך אמש, שעות ספורות לאחר צאת צום ט' באב, נצפו חרדים קיצוניים שהם משחיתים ומסירים אותם מאוטובוסים ברחבי העיר.

הקמפיין, הפונה באופן ישיר לציבור רחב ומגוון של ירושלמיות וירושלמים מכלל המגזרים המעוניינים לחיות יחד ולשמור על מרקם היחסים בעיר, נושא את תמונתה של הח"כית ומספר כי באוטובוס זה נמצאות שתי דמויות מנוגדות המהוות חלק בלתי נפרד מהנוף הירושלמי שאין שום סיבה שלא יחיו יחד בכבוד ובהרמוניה.

בין הדמויות – גולנצ'יק ותושב בית צאפאפה, חב"דניק וסטודנטית מבצלאל, אוהדי בית"ר וקטמון, זה שאוכל קובה בעזורה וזה שאוכל פלאפל בשבח ועוד. אל כל אלה ועוד פונה כעת עזריה ומבקשת את אמונם בבחירות לראשות העיר מה שמציב אותה כעת כמועמדת היחידה שפונה למצביעים חופשיים מקרב כלל הקהלים בעיר.

עזריה אמרה הבוקר כי "הניסיון האלים לפגוע במערכת הבחירות אינו משקף את ירושלים, את הירושלמים, או את הציבור החרדי. להפך. זאת קבוצה קיצונית, ושולית. בירושלים אנחנו יודעים לחיות יחד מתוך כבוד הדדי, גם אם זה לא תמיד קל. לא ניתן לקיצוניים להחליט עבורנו. במוצאי תשעה באב אני אומרת למשחיתים: את המודעות קל להדביק מחדש, בתוצאותיה של שנאת חינם הרבה יותר קשה לטפל. אבל אנחנו נעשה זאת. הרוב המכריע של תושבי ירושלים מתנער מכם. חילוניים, דתיים וחרדים כאחד".