3 סוגי ביטוחים לחברות גדולות

כל חברה גדולה צריכה לבטח את עצמה על מנת שתוכל להתפנות לניהול העסק בראש שקט.

תגיות: ביטוח
, י"א באב תשע"ח

3 סוגי ביטוחים לחברות גדולות -ערוץ 7
ביטוח
צילום: יח"צ

אם עדיין אין לכם ביטוח, או שאתם מעוניינים לחדש ולרענן את הביטוח שכבר יש לכם, הנה שלושה סוגי ביטוחים עליהם לא כדאי להתפשר.

אם אתם מנהלים חברה, קטנה כגדולה, הצורך בביטוח בוודאי ברור לכם. כך על כל מקרה, אתם תהיו מכוסים. כמובן שביטוח לא רוכשים סתם כך, כי אם נדרשת בחינה מדוקדקת של כל צרכי החברה לצד הסיכונים אליהם חשופה על בסיס יומיומי. עם זאת, ישנם סיכונים בסיסיים שכל חברה בכל סדר גודל עשויה להתמודד עמם ולכך יש להיות ערוכים. ביטוח מקנה לכם שקט נפשי ומאפשר לכם להתנהל על מי מנוחות ולהרגיש כמה שיותר בטוחים.

כיצד בוחרים ביטוחים לחברה גדולה?

כאשר בוחרים ביטוח חברות יש להבין כי כל חברה מתמודדת עם סוגיות אחרות, לצד סוגיות עמן כל החברות מתמודדות. כך למשל רצוי שכל חברה תהיה מבוטחת מפני סיכונים כמו שריפות, הצפות ושיהיה לה ביטוח מעבידים בשל העובדים שלה. לכן טרם ההחלטה, מומלץ להגיע לפגישת ייעוץ על מנת לקבל את כל המידע שיעזור לכם להחליט. חברת ביטוח כמו קבוצת כנען משתפת פעולה עם חברות ביטוח רבות ואינה כפופה לאף חברת ביטוח. הדבר מקנה לנו את החופש לשרת את האינטרסים שלכם ולסייע לכם לבחור תמהיל ביטוחי העונה על הצרכים הייחודים לחברה שלכם, זאת במסגרת התקציב אותו תרצו להקצות לנושא.

אילו סוגי ביטוחים כדאי לשקול?

במהלך החיים אנו עשויים להתמודד עם אירועים לא צפויים אשר יכולים לגרום לנזק רב. בעזרת ביטוח חברות אתם ממזערים למעשה את גורם ההפתעה בכך שמתכוננים אליו ומקטינים את הסיכון. בין הביטוחים המומלצים ביותר לחברה גדולה נמצאים שלושת הבאים:

  • ביטוח צד ג' – מאוד שחשוב שהביטוח אותו רוכשים יכלול גם ביטוח צד שלישי. הסיבה לכך היא כי אם בתוך העסק שלכם התרחש אירוע אשר פגע בצד שלישי, בין אן בגוף ובין אם ברכוש, אתם תהיו אלו אשר ישלמו את המחיר רק מתוקף העובדה שהאירוע התרחש בתוך העסק שלכם.
  • ביטוח אש – העסקים המודרניים כוללים המון מכשירים חשמליים לרבות מחשבים, לוחות חשמל, מפצלים, כבלים, מטענים ועוד. מיותר למנות את הנזקים שקצר חשמלי יכול לגרום החל בשריפה ועד אסון כלכלי. בעזרת ביטוח אשר אתם למעשה יכולים להגן על החברה מפני סיכוני אש כאלו ואחרים.
  • ביטוח חבויות וסיכונים – חברה בעולם המודרני חשופה יותר לתביעות משפטיות, תביעות אשר יכולות לגרום אף לאובדן הכנסה ונזקים כלכליים ותדמיתיים. ביטוח חבויות וסיכונים מתאים לחברות בעולם המודרני, מגן עליהן מפני תביעות וממזער עבורכם את הסיכונים הקיימים בהתאם לתחום עיסוקכם.

ניסיון של מעל 45 שנים בענפי הביטוח והפיננסיים הוביל את קבוצת כנען להיות מובילה בתחומה. צרו עמנו קשר ואנו נשמח לבנות עמכם את התמהיל הביטוחי המתאים בדיוק לחברה שלכם.