הפגנת להט"ב
הפגנת להט"ב צילום: קובי ריכטר/TPS

הרב אהרל'ה הראל, יו"ר ועדת האתיקה של ארגון ''כמוך'' המאגד הומואים דתיים אורתודוכסים, מתייחס בערוץ 7 להפגנות הלהט"ב נגד הממשלה.

לדברי הרב הראל, אם חברי קהילת הלהט"ב משוכנעים בצדקתם, שיצביעו בבחירות בעד המפלגות שעימן הם מזדהים. "מחאות לא צריכות להצית מדינה שלמה, מדינה צריכה להתנהל בצורה דמוקרטית אלא אם כן יש משהו בלתי חוקי בעליל וזה לא המקרה.

''אם הם רוצים, שישכנעו שהם צודקים ויכריעו ביום הבוחר. השאלה היותר רחבה היא לא חוק הפונדקאות אלא שיטת העבודה של הקהילה הלהט"בית שבנויה על כך שהם מגדירים מה נכון ומה לא נכון, מה מוסרי ומה לא מוסרי, ואם המחוקק חושב אחרת הם יעשו לו בית ספר. אין לגיטימיות לעמדה אחרת ואם מישהו אחר יעז להרים ראש נעשה לו בית ספר, זו התנהגות שלא מקובלת במדינה דמוקרטית".

הרב הראל אומר בצעד כי רוב הפוליטיקאים ''רוקדים על פי החליל'' של הלהט"ב. ''אני מזהיר כאן גם מכניסת ארגונים כאלה למוסדות החינוך הדתיים. לפני שבועיים התארחתי במוסד אקדמי בהמשך לערב שיח עם הסטודנטים בנוגע ללהט"ב ואיך שאני פותח את פי מתרוממת אחת ממובילות מאבק הלהט"בים ופורצת בצווחות אימים למה הזמינו אותי. עד שלא הייתה ברירה וסחבו אותה החוצה".

הרב הראל משמש כיו"ר ועדת האתיקה של ארגון ההומואים הדתיים-אורתודוכסים. לדבריו מדובר בהומואים שלא רוצים לפגוע במוסד ההלכה היהודית ונמצאים בקשר הדוק וטוב עם הרבנים, "הם מעוניינים לשמור על ההלכה ולהבדיל מארגונים אחרים שמכנים את עצמם דתיים הם לא חיים בזוגיות חד מינית והם רוצים מענה הלכתי לשאלות שמתעוררות אצלם, ומי שרוצה שינוי אנחנו גם מסייעים לו''.

הוא מאשים כי ארגוני הומאים המכנים את עצמם ''דתיים'' מנסים לייצר נורמליזציה של הזוגיות החד מינית תוך כדי פגיעה בהלכה היהודית כולה. ''הם גומרים את כל מוסד המשפחה היהודית באופן סידרתי. כי ברגע שאפשר לייצר מיניות שהיא נגד ההלכה אפשר לייצר מיניות שהיא נגד ההלכה בכל תחום, למה בכלל צריך לחכות למיניות לאחרי החתונה? יש לי חברה אז למה לא לחיות איתה חיים מינים חופשיים? למה צריך לשמור על נגיעה?

"כל האתיקה המינית הדתית נמצאת היום מאוימת ובסכנה על ידי ארגוני הלהט"בים המכונים דתיים, הם מחסלים אותנו מבפנים. לשמחתי הרבה הרוב העצום של רבותינו לא משתפים איתם פעולה.

"אני מנצל את הבמה הזאת כדי לקרוא גם לחברי ורבותיי הרבנים וגם לציבור הרחב - בואו לא ניתן לזה להיכנס לתוכנו, בואו לא ניתן לנגע הזה להיכנס לתוכנו, לשמור על התורה הקדושה ללא שינוי והתורה קובעת איך צריכה להראות משפחה יהודית וזו הקביעה שנכונה מאז מעמד הר סיני ונכונה לתמיד".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו