דילמוני ישמש כמ"מ מנכ"ל מועצת יש"ע

סמנכ"ל המועצה ומנהל ההסברה והתקשורת, ימלא את מקומו של שילה אדלר שמתמודד בבחירות לראשות מועצת בנימין.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , י"ח באב תשע"ח

יגאל דילמוני
יגאל דילמוני
צילום: יח"צ

בישיבת הנהלת מועצת יש"ע שהתקיימה היום (שני) הודיע יו"ר מועצת יש"ע חננאל דורני על מינוי יגאל דילמוני למלא את מקומו של מנכ"ל מועצת יש"ע הפורש שילה אדלר.

אדלר, עזב לאחרונה את תפקיד המנכ"ל בשל התמודדותו בבחירות המוניציפליות. דילמוני (48), תושב אבני חפץ, מכהן כסמנכ"ל ומנהל הסברה ותקשורת במועצת יש"ע מזה שמונה שנים.

יו"ר מועצת יש"ע חננאל דורני אמר כי "מועצת יש"ע פועלת בשנים האחרונות לפיתוח והסדרת ההתיישבות לקראת מיליון תושבים ובקידום החלת הריבונות באזור. אני מכיר את עשייתו הברוכה של יגאל שנים רבות, ובטוח שנפעל יחד למען מטרות חשובות אלו".

יגאל דילמוני, למד בישיבת בני עקיבא נחלים ובישיבת ההסדר בנווה דקלים שבגוש קטיף והיה מחניכי המחזור הראשון של מכינת בני דוד בעלי. הוא שירת בצבא בחטיבת הצנחנים והוא ממשיך להתנדב עד היום ביחידת צנחנים במילואים.

בעבר הוא הקים וניהל את עמותת התיירות שומרון, ועבד כמנהל היחידה לפיתוח אסטרטגי במועצה האזורית שומרון. לפני כעשור התמנה למנכ"ל המועצה המקומית קדומים והחברה הכלכלית קדומים ועבד יחד עם ראש המועצה חננאל דורני שהיום מכהן כיו"ר מועצת יש"ע.

מאז שנת 2010 משמש דילמוני כסמנכ"ל ההסברה של מועצת יש"ע. במסגרת תפקידו ייסד את מערך ההסברה מועצת יש"ע הכולל סיורי הסברה למאות אח"מים, עיתונאים, פוליטיקאים ומעצבי דעת קהל, מחלקת מחקר ומידע, תקשורת ויחסי ציבור, יזום וניהול קמפיינים. הוא יסד את כנס יש"ע להסברה ותקשורת, ובשנה שעברה היה אחראי על יזום וקידום אירועי שנת היובל של ההתיישבות.