חגית משה:
הבית היהודי מאחד - לא מפלג

יו"ר רשימת הבית היהודי למועצת העיר ירושלים מגיבה בערוץ 7 לסערת המודעה הפרובוקטיבית, "המערכה האמתית היא על הרכב הקואליציה הבאה".

אלירן אהרון , כ"ה באב תשע"ח

סגנית ראש העיר ירושלים ויו"ר רשימת הבית היהודי-האיחוד הלאומי למועצת העיר, חגית משה, הגיבה בצהריים (שני) לסערה סביב המודעה הפרובוקטיבית של הרשימה שנחשפה הבוקר.

"אז נכון, חלקכם 'ממש מזועזעים' מהתמונה שהוצעה ללוות את הקמפיין. מודה, גם אני לא אהבתי אותה ולכן הוריתי לגנוז אותה. אבל בואו נדבר על המהות", ציינה משה.

לדבריה, "אין לנו דבר וחצי דבר נגד החרדים. אדרבה, בתפקידי כיו"ר ועדת הכספים לא קיפחתי אף מגזר וחברי החרדים יודעים זאת טוב מכולם. השאלה המרכזית של קמפיין הבחירות היא איך תראה מועצת העיר הבאה? אני יודעת שרובכם אוהבים אותנו יושבים בצד ובשקט. זה בדרך כלל מגיע מאותם גורמים ששואלים אחר כך: למה הציונות הדתית נגררת ולא תופסת פיקוד?!"

"אז חברים, המערכה כרגע איננה על זהות ראש העיר הבא של ירושלים. המערכה האמיתית היא על הרכב הקואליציה הבאה. לא משנה מי יהיה ראש העיר - אלקין, ליאון או ברקוביץ' - כל אחד מהם יהיה נתון ללחצים הנובעים מהרכב המועצה. שלושתם כבר עכשיו מחזרים אחרי הקול החרדי", טענה משה.

"מתוך 31 חברי המועצה שיבחרו - יש חשיבות גדולה שיהיה קול מאוחד וברור של הציונות הדתית שיבין וייתן מענה לגודלו וצרכיו של הציבור הדתי לאומי בעיר. רק עם נציגות ציונות דתית חזקה וגדולה יותר בקואליציה נוכל להבטיח שירושלים תהיה עיר הבירה של כל החברה הישראלית ולא של סקטור מצומצם", הוסיפה וחתמה, "25% מתושבי ירושלים כבר יודעים: הבית תמיד מנצח".