נקמת התלמיד שהורחק: תקיפת בן המנהל

כתב אישום הוגש נגד שני נערים שהיו שותפים בתקיפת בנו של מנהל בית ספר באזור העמקים שסילק בתחילת השנה לצמיתות מבית הספר אחד מהם.

אורלי הררי - ערוץ 7 , כ"ו באב תשע"ח

כלי התקיפה שנתפסו
כלי התקיפה שנתפסו
צילום: דוברות המשטרה

לפני כשבועיים וחצי התקבלה במשטרה תלונה על תקיפה חמורה של קטין בן 17 - בנו של מנהל בית הספר באזור מרחב עמקים.

מהתלונה עלה כי בנו של המנהל הותקף באמצעות אלה מברזל. התוקף הסתיר את פניו באמצעות חולצות.

מהחקירה הראשונית עלה כי בנו של המנהל בילה בגן הלאומי בבית שאן במסגרת אירוע "לילות לבנים" וכאשר היה בדרכו לביתו יחד עם חבריו סמוך לשעה 01:00 לפנות בוקר הוא הותקף ע"י קטין בן 16 באמצעות אלה מברזל כאשר פניו של התוקף היו מוסתרות בחולצה.

בהמשך התברר לחוקרים כי אביו של המותקף, מנהל בית הספר, החליט בתחילת שנת הלימודים להרחיק תלמיד בן 17 מבית הספר לצמיתות. ההרחקה התרחשה באוקטובר האחרון והתלמיד איים על המנהל כי אם יסלק אותו מבית הספר הוא יפגע בילדיו.

החוקרים המשיכו בבדיקה וגילו כי התלמיד המורחק אכן הגיע גם הוא לבלות בארוע "לילות לבנים" בבית שאן שם הבחין בבנו של המנהל והחליט לתקוף אותו. הוא תיאם את התקיפה עם חברו בן ה-16 וכאשר החבר מצויד באלה מברזל הם עקבו אחרי בנו של המנהל.

באחד הרחובות הצביע התלמיד המורחק לחברו על בן המנהל, והחבר שהיה מצויד באלה הסתיר את פניו בחולצתו ותקף את הבן באכזריות. מיד לאחר מכן השניים נמלטו מהמקום.

בתום איסוף הראיות הגישה היום פרקליטות מחוז צפון כתב אישום נגד התלמיד המורחק בן ה-17 שביקש לתקוף את בן המנהל ונגד הנער בן ה-16 שתקף את הבן באמצעות אלה. מחר יוגש כתב אישום נגד נער שלישי שהתלוה לתוקף במהלך התקיפה.