בומבך: יחימוביץ', הסירי חסינותך

בא כוחו של ח"כ איתן ברושי קורא לח"כ יחימוביץ' להסיר חסינותה כדי שתוכל לעמוד בביהמ"ש מאחורי טענותיה על הטרדה נוספת שביצע ברושי.

ערוץ 7 , ב' באלול תשע"ח

שלי יחימוביץ'
שלי יחימוביץ'
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

חבר הכנסת איתן ברושי מהמחנה הציוני דורש באמצעות עורך דינו, עו"ד אילן בומבך, מחברת הכנסת שלי יחימוביץ', חברת מפלגתו, להסיר את חסינותה על מנת שיוכל לתבוע אותה תביעת נגד לאחר שזו טוענת כי אישה שלישית מתלוננת על הטרדה מצידו של ברושי, הפעם מהתקופה בה היה מג"ד בצה"ל.

עו"ד בומבך סבור כי העלאה מהאוב של אירועים שלא היו מלפני 45 שנים אינה מאפשרת לברושי להגן על שמו הטוב מהאשמות שמוטחות בו, בשל ההתיישנות שאינה מאפשרת דיון משפטי שיבחן את אמיתות הדברים.

"הסירי את חסינותך, הוכיחי את טענותייך בבית המשפט", אומר הבוקר בומבך ומבטיח חקור אותה ואת המתלוננות חקירה נגדית שתוכיח את השקר שמאחורי הטענות. לדבריו בשבועות האחרונים התוודע לאישיותו של ברושי לאחר שחקר אותו היטב ווידא שאכן אין כל ממש בטענות נגדו.

לטעמו של בומבך לחברת הכנסת יחימוביץ' יש גם אינטרס פוליטי בסיכול מעמדו של חבר הכנסת ברושי, וזאת בשל התנגדותה להיותו נציג המגזר ההתיישבותי במפלגת העבודה. "היא מתנגדת מאוד חריפה שלו" אומר בומבך בראיון ל'קשת' ומזכיר כי בהיותה יו"ר האופוזיציה לא היה במפלגה נציג לתק"מ בשל התנגדותה זו.

לדבריו ברושי ניצב בפני לינץ' תקשורתי ובית דין שדה שחורץ את דינו מבלי שיוכל להתגונן.

test770