יועץ טראמפ לנתניהו: ''שמח להיות פה''

ראש הממשלה נתניהו נפגש בירושלים עם היועץ לביטחון לאומי של ארה"ב. ''ידיד אמת של ישראל ותומך נלהב של הברית בין אמריקה לישראל".

ניצן קידר - ערוץ 7 , ח' באלול תשע"ח

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש הערב (ראשון) עם היועץ לביטחון לאומי של ארה"ב ג'ון בולטון, במסגרת ארוחת ערב במעון ראש הממשלה בירושלים.

בפגישה משתתפים גם שגריר ארה"ב בישראל דיוויד פרידמן ושגריר ישראל בארה"ב רון דרמר.

בפתח הפגישה אמר נתניהו ליועצו של טראמפ ''ג'ון, אני שמח לראות אותך. אנחנו ידידים כבר שנים רבות ואני יכול להעיד שבמסגרת תפקידך, וגם מחוצה לו, אתה ידיד אמת של ישראל ותומך נלהב של הברית בין אמריקה לישראל.

"ביקורך פה הוא בעל חשיבות רבה, לאחר ההחלטה החשובה של הנשיא טראמפ להעביר את השגרירות לירושלים, ולצאת מההסכם הרע עם איראן. אני מצפה לשוחח איתך על נושאים רבים, אך בעיקר כיצד להמשיך לבלום את התוקפנות של איראן באיזור ולהבטיח שלעולם לא יהיה להם נשק גרעיני. יש נושאים רבים אחרים, אך זאת נקודת התחלה טובה", אמר ראש הממשלה.

היועץ לביטחון לאומי בולטון אמר לנתניהו, "כבוד גדול להיות פה. אני שמח לראותך שוב ולדבר על היחסים בין ארה"ב לישראל.

''השנה וחצי האחרונות היו מרגשות מאוד בממשל טראמפ, כולל חלק מהנושאים שהזכרת. ברור שעומדים בפנינו אתגרים גדולים, לישראל, לארצות הברית ולעולם כולו. תכנית הגרעין של איראן, תכנית הטילים הבליסטיים נמצאות בראש הרשימה. אז אני שמח להיות פה ואני מצפה לדיונים בינינו", הדגיש יועצו של טראמפ.