השמאל הקיצוני: "הופעה משוקצת"

קמפיין פעילי השמאל נגד הופעתו של הזמר בדרום הר חברון נמשך. "קום ותבטל את ההופעה המשוקצת הזאת".

ערוץ 7 , ט"ו באלול תשע"ח

השמאל הקיצוני: "הופעה משוקצת"-ערוץ 7
יופיע? ברי סחרוף
צילום: Miriam Alster/Flash90

ארגוני השמאל הקיצוני ממשיכים במחאתם נגד ההופעה המתוכננת של הזמר ברי סחרוף בדרום הר חברון.

בפוסט שהעלה פעיל שמאל בשם להב הלוי וצוטט על ידי אדם קלר נכתב: 'ההופעה של ברי סחרוף בהר חברון ביום חמישי הקרוב, זאת שאת הכסף עליה הוא מקבל ממפעל הפיס, היא ליהודים בלבד. כמה יופי".

כותב הפוסט ניסה להשתמש בפרובוקציה של פעילי שמאל מאמש. "אתמול. בשבת בבוקר, נסעו כמה בני אדם, יהודים לצורך העניין, לעזור לחקלאים פלסטינים בעבודה החקלאית שלהם. למה? כי החקלאים הפלסטינים חיים תחת אימת המתנחלים. אבל המתנחלים, מסתבר, אנשי שוויון וצדק. אמרו לעצמם - נכה גם ביהודים. שלא יגידו איפה ואיפה. וכך היכו את פעילי תעאיוש שבאו לעזרת החקלאים הפלסטינים. ארבעה מהפעילים הגיעו פצועים לבי״ח".

"לא טוב ברי, ממש לא טוב. בעוד שנה או שנתיים הרי תתפוס את הראש ותגיד מה עשיתי. למה נתתי יד? שלא לומר גיטרה. קום ותבטל את ההופעה המשוקצת הזו. חראם. עיתוי נכון להצטרף לפעולות של תעאיוש. כשרבים מגיעים, קשה לטרוריסטים לתקוף", מסכם כותב הפוסט.

נזכיר כי בשבוע שעבר התייחסה שרת התרבות והספורט מירי רגב לקמפיין המחאה של פעילי השמאל הקיצוני נגד הזמר ברי סחרוף בגין הופעתו בעוד שבוע וחצי בדרום הר חברון.

"ברי, מי שמחפש לנגח אותך בשם שמשון הגיבור, לא למד אף פרק חשוב, לא בתנ"ך ואף לא בדמוקרטיה", אמרה רגב.

"כל שוברי השתיקה למיניהם, 'רודפי חופש הביטוי והיצירה', מחפשים להשתיק את המוסיקה האמיתית, המאפיינת אותנו והמחברת בין כל חלקי העם הזה. ברי, הפסקול הישראלי, אליו אתה שייך, צריך וראוי להישמע בכל חלקי הארץ. חזק ואמץ!", הוסיפה השרה.