ההפתעה של יוסי דגן לאדם גוזלן

הזמר שספג ביקורת בתוכנית הטלוויזיה 'אביב או אייל', הופיע בשומרון, רגע לפני שעלה עומר אדם. השרה רגב וראש המועצה העניקו לו פרחים.

ערוץ 7 , ט"ו באלול תשע"ח

אמש (ראשון) בהופעה הגדולה ביותר אי פעם בשומרון, מול 10,000 בני אדם, הזמין ראש מועצת שומרון יוסי דגן את אדם גוזלן שהותקף ע"י אביב גפן בתכנית "אביב ואייל" בשל מגוריו בשומרון לשיר את שירו "מקדיש לך שיר".

לאחר מכן העניק דגן יחד עם שרת התרבות, מירי רגב, פרחים לגוזלן ואמר, "לא ניתן לשמאל הסהרורי לקבוע כאן את סדר היום. גם לא התרבותי. מי שינסה לפגוע באמנים בשל מגוריהם בשומרון ייתקל בנו. אנחנו ניתן לך את הבמה הגדולה ביותר".

השרה רגב, אמרה לקהל, "לא ניתן להם לנצח אותנו. אני לא מזלזלת באף זמר, אבל שאף זמר לא יחשוב שיש פה אזרחים סוג ב' ביהודה שומרון. אדם הוא אחד הטובים. הוא יופיע מעל כל במה בארץ וגם בשומרון. משמח ומרגש לראות אמנים שיוצאים מהשומרון צריך לחזק אותם".

כזכור אדם גוזלן עולה מצרפת השתתף בתכנית "אביב ואייל" וזכה לביקורת מצד איש השמאל אביב גפן שהטיח בו, "בגללך הילדים שלי כבר לא יגורו בארץ. המדינה מעלה אנשים משיחיים להתנחלויות".

המועצה האזורית שומרון סירבה לשתוק על דבריו של גפן והחליטה לחזק את גוזלן והזמינה אותו להופיע באירוע סוף הקיץ בשומרון. האירוע הוא חלק מאירועי הקיץ של אגף ישובים ומתנ"ס במועצה האזורית שומרון, ובו הופיעו חנן בן ארי ואמנים נוספים.טוען....