6,000 משתתפים ביום פתוח של המשטרה

המשטרה קיימה יום פתוח בקרני שומרון ובאלעזר עבור המתיישבים שבאו בהמוניהם.

חזקי ברוך , י"ח באלול תשע"ח

למעלה מ-6,000 מבקרים ילדים, נערים והורים ביקרו היום (רביעי) ביום פתוח שקיימה משטרת ישראל בתחומי מחוז ש"י.

בגוש עציון האירוע התקיים בישוב אלעזר ובשומרון האירוע נערך בישוב קרני שומרון בחניון לפידים.

המשפחות נהנו מתצוגות של המשטרה, כוחות הביטחון החירום וההצלה, מד"א וכב"ה ומדוכנים שהציבו המועצות המקומיות.

במתחמים נחשפו המבקרים לתצוגות ואמצעים המשמשים את המשטרה במילוי תפקידם למען החברה וסיפקו "הצצה לרגע" לעולם התוכן המורכב, המגוון והמיוחד של משטרת ישראל וכוחות הביטחון.

השוטרים והמפקדים שהשתתפו ביום זה אמרו, "אנחנו מלאי סיפוק ומרוגשים מהחיבוק החם, מההתלהבות והתעניינות של הילדים. יום זה מחזק את החיבור שלנו השוטרים עם ההורים, הנוער והילדים שהתלהבו לעלות לניידות לאופנועים ולגעת בסוסים. החיבוק שלהם שווה עולם ומלואו".

בכיכר ספרא בירושלים הגיעו ליום הפתוח המועמד לראשות העיר, משה ליאון, חבר מועצת העיר ירושלים, אריה קינג והשר לביטחון פנים, גלעד ארדן.

בתום הסיור אמר ארדן לערוץ 7, "תפקיד השוטרים הוא לאכוף את החוק על האזרחים וזהו תפקיד קשה וכפוי טובה ולכן הבנו שיש צורך וחשיבות גם לחבר את המשטרה לקהילה ויזמנו את היום הפתוח. אנחנו מקיימים אותו בכל שנה לקראת סוף החופש הגדול כדי לגרום לחיבור המשטרה עם הקהילה והציבור, והיום הפתוח שאנחנו מקיימים מדי שנה בסוף החופש נועד לכך שיבואו עם הילדים והילדות ויחוו מעט מפעילות המשטרה המגוונת, הפעילות עם בעלי החיים, החבלנים, השיטור העירוני וכל הפעולות המשטרה מבצעת מדי יום, יומם ולילה כדי להגן על ביטחון אזרחי המדינה, וגם אני פה עם הילדים שלי".טוען....