הסוף לקרחת
הסוף לקרחתיח"צ

אם את סובלת מדלילות שיער אז בוודאי נתקלת במושג "תוספות שיער" אבל מה קורה כשהדלילות היא באזור הקרקפת? קו הפוני? אז יש פתרונות נוספים חוץ מפאה שלמה, שיראו טבעיים וישתלבו עם השיער הקיים נהדר! – תוספת חלקית.

תוספות השיער החלקיות כיום מהוות תחליף פאה לנשים עם דלילות שיער בכל השלבים, אם בעבר לאישה שסבלה מדלילות שיער עמדו מספר קטן של אופציות, בשנים האחרונות מחליפה תוספת השיער החלקית את כל האופציות הללו ובהצלחה גדולה!

תוספת השיער החלקית ממוקמת לרוב במרכז הראש והיא מאפשרת לנשים עם דלילות שיער מקומית להסתיר באמצעותה את מיקום דלילות השיער, מה גם שהיא גם מאפשרת לנשים עם שיער לבן לקצר את זמן השהייה התכופה במספרה על מנת לצבוע שוב ושוב את שיערה לצבע הטיבעי. תוספות השיער מגיעות במגוון רחב ביותר של צבעים וסוגים שונים של שיער חלק, גלי ואפילו באורכים שונים, מקצר עד בינוני ואפילו עד למלא וארוך.

את תוספות השיער ניתן לחבר לראש במספר שיטות:

השיטה הראשונה היא בשיטת הרשת, אותה מניחים על השיער ובאמצעות מסרגה מוציאים את השיער מבעד לרשת ובעזרת קרטין (פולימר) מלחימים ללא דבק את השיער למקום כך שהוא לא זז ונמצא תמיד יציב.

השיטה השנייה היא באמצעות קליפסים לשיער והוא מיועד לכל מי שאיננה רוצה משהו קבוע או שהיא לא מעוניינת להתקלח איתה או לישון איתה, כך שניתן להסיר אותה בזמנים שלא רוצים אותה על הראש.

מבחינת אופן הטיפול, ניתן להבחין כי ישנם הבדלים בין פאות מלאות לבין תוספות שיער חלקיות.

בתוספות השיער החלקיות אשר מונחות באמצעות רשת ומולחמות לשיער הטבעי יש לטפל כל ארבעה שבועות באופן מחייב וקבוע וזאת משום שהשיער הטבעי אשר מתארך מתחת לתוספת וכל גדילה של השיערה, אפילו בסנטימטר אחד – כבר משפיע על האיזון של התוספת על הראש. דבר נוסף שחשוב מאוד לציין או שלא מומלץ להיכנס עם תוספת חלקית לים או לבריכה וזאת משום שהכימיקלים של הבריכה או המלח של הים פוגעים קשות בשיער.

רוצה לקבל פרטים נוספים ולקבוע תור בדניאל סנטר? את מוזמנת להציץ ולהתרשם מהאתר שלהם>>> https://danielcenter.co.il

או בקרי בדף הפייסבוק וקבלי עידכונים ומידע על מבצעים מיוחדים>>> https://www.facebook.com/Danielcenter.il/