מועצת בנימין מצדיעה למתנדבי החירום

אתמול (ב') התקיים ערב הוקרה למתנדבי החירום בבנימין. סגן ראש המועצה ישראל גנץ בירך את המתנדבים.

ערוץ 7 , כ"ד באלול תשע"ח

האירוע אמש
האירוע אמש
מטה ישראל גנץ

אמש (ב') התקיים ערב המתנדבים של בנימין, ערב שכולו הצדעה למתנדבי החירום הפועלים במסגרת מד"א, זק"א, לוחמי אש וצוותי כוננות.

מעל 300 מתנדבים הגיעו לאירוע ההוקרה, שכלל סיור בשילה הקדומה, מופע סטנד-אפ של אמיר מויאל, ארוחת ערב מפנקת וברכות.

סגן ראש המועצה האזורית מטה בנימין, ישראל גנץ, המועמד לראשות המועצה, בירך גם הוא את המתנדבים. גנץ, מתנדב בעצמו שנים רבות,, חבר בצוות הכוננות של היישוב פסגות ונהג אמבולנס.

"לצד אירועים שמחים כמו לידות, ראיתי גם מראות קשים לצערי. עם זאת, תמיד הרגשתי שזו שליחות ושזו דרך חיים - לתת, לעזור, לתרום, לעבוד קשה בשביל אחרים. תמיד הרגשתי שאני לא לבד, שיש מי שאיתי - החברים מכיתת הכוננות, הפראמדיקים באמבולנס וכל מי שסייע. תודה על הזכות להיות לצידכם, תודה על מי שאתם", אמר.

רוח בנימין
צילום: דוברות

"ואני לא לבד, לא מיוחד, לא אני הוא במרכז כי אם אתם - אלה שעוזבים הכל ברגע אחד בשביל להציל חיים, אלה שמוכנים לתת הכל שלא על מנת לקבל פרס, משכורת או תנאים טובים. אלה שעוזבים משפחה מאחור - שגם היא הופכת בשלב מסוים לשותפה להתנדבות - ורצים לסייע. אין בכל הארץ וייתכן שאף בעולם מתנדבים כמו בבנימין. זוהי רוח בנימין".

גנץ סיים "ולתושבי בנימין אני אומר: תרימו את הראש, תסתכלו סביבכם - הם נמצאים שם בכל מקום, בכל רגע. מתנדבים כדי להציל חיים".

צילום: דוברות