פסיפס אנושי רחב ומרתק
פסיפס אנושי רחב ומרתק צילום: דרור מוטולה

שר החינוך ויו"ר הבית היהודי, נפתלי בנט, הגיע לאירוע הרמת כוסית של רשימת הבית היהודי במודיעין.

באירוע השתתפו גם סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן, יו''ר ועדת החוקה ח''כ סלומינסקי, יו"ר סיעת הבית היהודי ח"כ שולי מועלם, ח''כ מוטי יוגב, מנכ''ל הבית היהודי ניר אורבך, נציגי ציבור ופעילים.

השר בנט ביקש לחזק את יו"ר ''הבית היהודי'' במודיעין, עמיעד טאוב, וסיפר ״אני מכיר את עמיעד ופועלו ההתנדבותי שנים רבות. עמיעד הוא אדם שמחולל מהפכות חברתיות ואני בטוח שהוא וחבריו יחוללו מהפכה במעמדה של מפלגת הבית היהודי בעיר ויובילו את תחום החינוך ובכלל, את כל תחומי החיים במודיעין''.

בהתייחסות לפתיחת שנת הלימודים אמר השר בנט כי הוא שמח ששנת הלימודים נפתחה בצורה חלקה ושהתלמידים זוכים לחינוך איכותי ואישי יותר מאי פעם. עוד הוסיף בנט כי הוא מאמין בחינוך שמגשר על פערים בין קבוצות שונות באוכלוסיה.

"מודיעין היא עיר מיוחדת במינה, מודרנית ומתפתחת במהירות, המהווה מודל ליחסי דתיים חילונים ועל כן אנו רואים בנציגות שלנו בעיר חשיבות רבה. הדלתות שלי ושל חברי בממשלה ובכנסת פתוחות לכל פניה של עמיעד ושל הנציגים בעיר. אני שמח לראות כי ברשימה יש רוב משמעותי של נשים וצעירים במקומות ריאליים. זוהי הרשימה הטובה ביותר במודיעין״.

מנכ''ל "הבית היהודי" ניר אורבך אמר כי ״עמיעד, יחד עם יתר חברי הבית היהודי, בנה רשימה מגוונת שמורכבת מפסיפס אנושי רחב ומרתק ושנותנת מענה לכלל האוכלוסיה במודיעין. הרשימה תצליח, בעזרת ב', להוות גורם משמעותי בעירייה לאחר הבחירות לרשות המקומית ותשמש בסיס כח רציני לקראת הבחירות לכנסת״.

יו"ר הרשימה, עמיעד טאוב, אמר ״בכוונתנו להוביל את תחומי החינוך והחברה בעיר. אנו גם לא מתביישים ביהדותנו ובציונות, בערכים שעליהם צמח עמנו ואנו נייצג אותם בעיר. אני מודה לחברי, שר החינוך, השר בנט ולחברי הכנסת של המפלגה על ההתגייסות השוטפת לקידום משימות חינוכיות וחברתיות ועל בחירתם לפתוח את השנה החדשה בעיר מודיעין.

''הקשר שלנו עם השר ושאר חברי הממשלה והכנסת מהווה את אחד היתרונות המרכזיים של הרשימה שלנו עבור התושבים ואת אחד מהמפתחות החשובים לקידום העיר והנושאים החשובים לציבור במודיעין", הוסיף טאוב.