הפועל י-ם למען האוהד שנרצח

שנתיים וחצי עברו מאז נרצח אלון בקל בפיגוע בבר הסמטא בתל אביב. הפועל י-ם, הקבוצה אותה אהד אלון הי"ד, קיימה לזכרו משחק ראווה

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ה באלול תשע"ח

הפועל י-ם למען האוהד שנרצח-ערוץ 7
שחקני ירושלים עם תמונת דיקונו של בקל
צילום: באדיבות האתר הרשמי של הפועל ירושלים

ב-1 בינואר 2016, בסביבות השעה 14:40 הגיע נשאת מלחם בן ה-31, תושב הכפר ערערה שבואדי ערה בסמוך אל פאב "הסימטא" שברחוב דיזינגוף שבתל אביב ופתח בירי. מהירי נהרגו שני אוהדי ספורט - שמעון רואימי, אוהד מסור של קבוצת הכדורגל של מכבי ת"א ואלון בקל, אוהד קבוצת הכדורסל של הפועל ירושלים.

אחרי שהיה פעיל מאוד בחגיגות האליפות הראשונה בתולדות המועדון האדום מהבירה, בחגיגות האליפות השניה בקל ז"ל כבר לא היה, אבל הקפטן יותם הלפרין לא שכח אותו ורגע לפני הנפת הצלחת הקדיש את האליפות לזכרו.

מאז הירצחו של אלון ועד היום, נותרו משפחת בקל והמועדון האדום מהבירה בקשר אדוק וחם, ולרגע השיא של הקשר הגיעו השבוע כשהאדומים מירושלים התארחו בביתם של בקל שבכרמיאל.

האדומים קיימו בעיר בה התגורר בקל, משחק ראווה מיוחד לזכרו מול מכבי כרמיאל המקומית. שחקני הקבוצות עלו לחימום עם חולצה מיוחדת הנושאת את דיוקנו של אלון, ולפני המשחק נערך טקס בו נשא דברים אביו של אלון ז"ל דודי בקל והוענקה לו תשורה מיוחדת מטעם המועדון.

אל שחקני הקבוצה הצטרף חיזוק מפתיע בדמות יותם הלפרין, שפרש זה מכבר ומונה לספורט דירקטור של הקבוצה. הלפרין שרק פרש לאחרונה עלה באופן חד פעמי על מדים להשתתף במשחק לזכרו של אלון.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il