נתניהו: טוב לחיות בישראל

''אנשים מרגישים שהמדינה במסלול עלייה, שטוב לחיות בישראל, ולכן כ-90% מאזרחי המדינה אומרים שהם מרוצים לחיות כאן", אמר ראש הממשלה.

ניצן קידר , כ"ה באלול תשע"ח | עודכן: 16:58

בנימין נתניהו
בנימין נתניהו
צילום: Amos Ben Gershom - GPO

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בפתח ישיבת הממשלה בצהריים (רביעי) כי ישראל נחושה למנוע מאיראן וגרורותיה להתבסס צבאית בסוריה.

''אנחנו פועלים בתקיפות נגד הניסיונות הללו וגם נגד הניסיונות לייצר נשק מדויק בכל הזירות, קרובות ורחוקות. כך אנחנו נמשיך לפעול למען ביטחון ישראל", אמר נתניהו.

''יש הרבה מדדים שגורמים נחת לאזרחי ישראל - התל"ג העולה, האבטלה יורדת, דירוג האשראי שהוא בשיא, מדד אי השוויון שיורד. אבל יש פה מדד אחד שהביא לי, ואני בטוח גם לשרי הממשלה, נחת במיוחד''.

ראש הממשלה סיפר על נתוני הלמ"ס שפורסמו אתמול. ''התבשרנו בבשורה חשובה ומשמחת, ש-89% מאזרחי ישראל, כמעט 90%, מרוצים או מרוצים מאוד מהחיים בישראל. זאת איננה ידיעה חמוצה, והידיעה הזאת קיימת ומתקיימת כתוצאה מהידיעה שלאזרחי ישראל טוב לחיות בישראל.

''ישראל היא כוח עולמי עולה, הכלכלה שלה צומחת ופורחת, יחסי החוץ שלנו פורחים, התשתיות נבנות, החיים טובים במדינת ישראל בכל התחומים, התיירות בשיא. אנשים פשוט מרגישים שהמדינה נמצאת במסלול עלייה, שטוב לחיות בישראל - ולכן כ-90% מאזרחי המדינה אומרים שהם מרוצים או מרוצים מאוד לחיות כאן. זה גורם לנו, זמנית, להיות מרוצים.

''אנחנו לא מסתפקים בזה, אנחנו כל הזמן רוצים לשפר ולעשות שיהיה עוד יותר טוב. חוץ מזה יש לנו עוד 11% שאנחנו צריכים להגיע אליהם. לכן אני רוצה לברך את כל אזרחי ישראל בשנה טובה ומתוקה, ושגם השנה הבאה תהיה מוצלחת כקודמתה. שנה טובה לכם", הוסיף נתניהו.