בזמנכם החופשי

האוטוביוגרפיה של רון בן ישי, חתן פרס ישראל לעיתונות, מביאה חוויות מן העימותים המרכזיים שהתרחשו בעולם ב-50 השנים האחרונות.

תגיות: אתנחתא 810
, כ"ו באלול תשע"ח

כתב חזית
כתב חזית
מאת: רון בן ישי. בהוצאת משכל (ידיעות ספרים)

טעימה מהג'ונגלים של קולומביה, קוסובו, סברה ושתילה ועוד. בן ישי, שכותרת ספרו "כתב חזית" מבטאת את התפקיד שבו שימש, מביא לא רק את ההירואיקה שבתפקיד, אלא גם את ההתלבטויות, הפחדים והבדידות. משכל.

***

מוזיאון ישראל מפצה את העפיפון על השיימינג שעשו לו העזתים. בחג הסוכות יחגגו במוזיאון 33 שנים לעפיפוניאדה ויקיימו סדנאות לבניית עפיפונים בהשתתפות עפיפונאים מומחים. חוץ מזה יהיו גם חצר פעילה, סיורים לכל המשפחה, פעילות בסדנת המיחזור ועוד. בכל יום פעילות אחרת.

***

ועוד בסוכות, עיריית תל אביב תקיים מרתון של 60 סיורים בהובלת אישים מיוחדים: השף תום פרנץ בסיור טעימות נוסטלגי בין דוכני האוכל בשוק התקווה, סיור עברי עם אבשלום קור בין רחובות ילדותו, האומן דני קרוון בסיור מיוחד בכיכר התרבות שעיצב, תיירות קהילתית בשכונת התקווה, כניסה לאתרי מורשת ועוד. פרטים והרשמה ב‑www.visit‑tlv.co.il.

***

משפחתו של נורי מחליטה לעבור אל הכפר. בלית ברירה הוא משנה אווירה, לומד מנהגים חדשים ומכיר חבורת ילדים אחרת. רצף ההרפתקאות שזור היטב במועדי השנה, וכך מקבלים גם החגים של נורי ערך חדש ומיוחד. 'שנה אחת בכפר', יערה ענבר, ידיעות.