חשד: פגע בקטין המתפלל עמו בבית הכנסת

גבר כבן 50 חשוד שביצע במשך שנתיים עבירות מין בקטין המתפלל עמו באותו בית כנסת, תוך שהוא מנצל את התפילה לקביעת המפגשים עם הקטין.

ערוץ 7 , כ"ט באלול תשע"ח

חשד: פגע בקטין המתפלל עמו בבית הכנסת-ערוץ 7
מעצר. אילוסטרציה
צילום: ISTOCK

המשטרה עצרה אמש (מוצאי שבת) גבר כבן 50 תושב ירושלים בחשד שבמשך כשנתיים ביצע עבירות מין בקטין כבן 16 המתפלל עמו בבית הכנסת.

החקירה נפתחה בעקבות תלונתו של הקטין לאחר שזה החליט לספר אודות המתרחש להוריו ואף הגיע עמם למשטרה להגיש את התלונה.

בתלונתו, שהופנתה כאמור נגד מתפלל בבית הכנסת בו הוא מתפלל, סיפר הקטין כי במשך כשנתיים, מאז היותו נער צעיר כבן 14, קבע איתו האיש מפגשים במקומות שונים וביצע בו עבירות מין בעבור תשלום.

אמש, כאשר הגיע החשוד לבית הכנסת, הזעיקו בני משפחת הקטין את השוטרים שעצרו אותו מיד והוא הובא לחקירה במשטרה בחשד לביצוע עבירות של מעשה מגונה בקטין מתחת לגיל 14 ועבירות נוספות.

מחקירת המשטרה עולה החשד, כי לפני כשנתיים, יצר הגבר קשר עם הקטין בעת שהיו בבית הכנסת, והציע לו על פי החשד כסף תמורת מפגש במקום מבודד ונסתר, שם ביצע בו עבירות מין.

לאחר מפגש זה המשיך על פי החשד הגבר לנצל את בית הכנסת כפלטפורמה לפגוש את הקטין ולקבוע עמו מפגשים נוספים. היום יובא הגבר בפני בית המשפט לדיון בעניינו.

במשטרה ציינו כי זהו המקרה השלישי המדווח למשטרה בחודשיים האחרונים, בו בגירים מנצלים את שהייתם בקרבת קטינים בבית כנסת על מנת לבצע בהם את זממם או לאתרם על מנת לקבוע עמם מפגשים.

"אנחנו מבקשים מההורים לשים לב כל העת לגבי מיקומם של הילדים והנערים ועם מי משוחחים, בייחוד במקומות הומי אדם, ובכל חשד לעבירה לעדכן מיד את המשטרה", נאמר בהודעת המשטרה.