תפוח בדבש בפפואה ניו גיניאה

אלפי תומכי ישראל בחו"ל חגגו את ראש השנה עם תוצרת ההתיישבות.

רעות הדר , ג' בתשרי תשע"ט

תפוח בדבש
תפוח בדבש
פלאש 90
אלפי אזרחים תומכי ישראל ברחבי העולם חגגו את ראש השנה עם מוצרים מתוצרת יהודה ושומרון.

את אריזת המוצרים ושליחת החבילות יזם ארגון "לב העולם" הנאבק בחרם העולמי על יו"ש. החבילות הגיעו לאזרחים במדינות בכל רחבי העולם, ביניהן ניו זילנד, סין, פפואה ניו גיניאה, מדינות אירופה, צפון אמריקה, וכן במספר מדינות באפריקה.

לכבוד החג בחר הארגון לשלב בחבילות מוצרים ופריטים הקשורים לסימני החג. בין המוצרים שקיבלו אלפי התומכים בעולם: דבש שיוצר ביישוב חלמיש, תחתיות לסירים בצורת רימון המיוצרות בידי אמנית מגוש עציון, תכשיט לחג, לוח שנה ועוד.

פריט מעניין במיוחד שקיבלו התומכים הוא יין-דבש, שמיוצר ביישוב נגוהות שבגוש עציון.

"את הדבש אנו מייצרים משנת 2006, וכשנתיים לאחר הקמת המכוורת גילינו במחסן הישן של אביו של בעל העסק, יין דבש שהכין האב כ-20 שנים קודם. היין נשמר בצורה מופלאה עם טעם מדהים, שחלמנו לשחזר. לפני כחמש שנים, התחלנו לפתח את המוצר, ולפני כשנה, יחד עם חבר טוב דוקטורנט ליין, הגענו ליין דבש איכותי ובעל ניחוח מופלא, המזכיר את היין הישן והטוב ההוא", סיפרו בדבש נגוהות.

עוד הוסיפו "מידי פעם אנחנו מקבלים טלפונים מלקוחות שרוצים לברר איפה בדיוק אנחנו גרים. לצערנו יש אנשים שלא מעוניינים בתוצרת ההתיישבות. מצד שני, אנו זוכים ללקוחות נפלאים כמו מנויי 'לב העולם', שמחבקים אותנו ונותנים לנו כח להמשיך בעשייה.

"העבודה עם 'לב העולם' נותנת לנו כח ומוטיבציה. בצל החרם הבין לאומי, לעבוד עם לקוחות כל כך יקרים ומקסימים, שדווקא מחפשים לצרוך מתוצרת ההתיישבות, זה מחמם את הלב ונותן דלק ושמחה להמשיך בעשייה. אנו מודים לכל אחד ואחד מכם, ושמחים שאנו זוכים להביא מטוב הארץ לאנשים יקרים ואהובים שיודעים להעריך את היופי הזה".

עו"ד נתי רום, מייסד ארגון לב-העולם, מסר: "ראש השנה הוא החג שבו אנחנו ממליכים את ה' למלך על כל העולם. הוא זה שנתן לנו את הארץ הזו ואנו ממשיכים לחזק את התיישבותנו בה, גם אם זה לא מוצא חן בעיני כמה ארגוני BDS. לכבוד השנה החדשה אני מאחל לתומכי ההתיישבות בחו"ל וליצרנים ביו"ש שנה מתוקה ומלאה בפריחה וצמיחה".