ח"כ פורר: על הקבינט להחליט עונש מוות למחבלים

ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו) שהגיע לנחם את משפחת פולד לאחר הירצחו של ארי הי"ד על ידי מחבל בגוש עציון אומר כי יש להעניש את הרוצח בעונש מוות.

"מדובר בגיבור שנרצח על ידי פחדן שבא מאחוריו. אני חושב שהפחדנים הללו צריכים למות במתן עונש מוות למחבלים. במקום שאותו רוצח ישב בכלא הישראלי ויהנה מדמי בטלה ומלימודים ואוכל על חשבון משלם המסים הישראלי, ראוי לו עונש מוות. זאת גם כדי שהוא לא ישתחרר בסוף באיזו עסקה הזויה", אומר פורר לערוץ 7.

ח''כ פורר גורס שההסתה הקשה בצד הפלסטיני גורמת רק לעוד מעשי טרור. "אנחנו כל הזמן מדברים על מארג ההסתה. הרי כשאתה מסדר שדה של חביות נפט, אתה רק צריך לזרוק גפרור ולראות איך הכל נדלק. כך זה ברשות הפלסטינית.

''כשאתה מסתכל בספרי הלימוד של כיתות ג' ו-ו', אתה מגלה שבבעיות המתמטיקה מופיעות שאלות על איך הורגים יהודים. ברור לגמרי שמחינוך כזה יצאו בסוף מפגעים".

יש לו גם ביקורת קשה על מי שמנסים לתרץ את הפיגוע. "זו שערורייה לחשוב שכשיוצא טרוריסט לרצוח אנחנו צריכים לבדוק את עצמנו מה לא עשינו בסדר. אנחנו צריכים לבדוק איפה לא היינו בסדר במה שנתנו לרשות הפלסטינית, שייצרה כזה בית גידול למחבלים".