דורות רבים יתחנכו על הגבורה של ארי

ח"כ אלעזר שטרן מספר על הנחמה הקטנה לאחר הירצחו של ארי פולד הי"ד ומדבר על חשבון הנפש האישי שלו לקראת יום הכיפורים.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , ט' בתשרי תשע"ט

ח"כ אלעזר שטרן (יש עתיד) שקיים ביקור תנחומים בבית משפחתו של ארי פולד הי"ד נפעם מהכוח של בני המשפחה להתמודד עם הירצחו של יקירם בפיגוע דקירה.

"אחת הנחמות היחידות באירוע הזה אלו ארבעת הילדים שלו והמשפחה החזקה שלו. האב בחייו ובמותו השאיר מורשת להתפאר בה. אני משוכנע שעוד דורות רבים יתחנכו על המעשים שלו ועל הגבורה שלו", אומר שטרן בשיחה עם ערוץ 7.

הוא דוחה טענות של ח"כים לפיהן העובדה שישראל אינה נותנת תקווה לפלסטינים וממשל טראמפ לוחץ על הרשות הפלסטינית, מובילות פלסטינים לדרך הטרור.

"אני אמנם חושב שצריך לתת תקווה לפלסטינים, אבל המהירות הזאת בה ילד בן 16 לוקח סכין לידיו אינה קשורה לסגירת משרדי אש"ף בוושינגטון. מחבל כזה לא קשור לשום צעד מדיני אלא לחינוך עקבי להסתה לפיה כדאי להרוג כמה שיותר יהודים. הסיפור כאן הרבה יותר עמוק. אני אומר כבר שנים שהויכוח שלנו עם הפלסטינים הוא לא על מטר אדמה פה או שם, אלא על ספרי הלימוד של כיתה א'", מסביר שטרן.

הוא מוסיף, "הפלסטינים צריכים להבין שחינוך זה התפקיד שלהם. גם אם יהיה כתוב בספרים דבר אחר, והמסר של המורים והמנהיגים בבתי הספר יהיה לגיטימציה לרצח, שום דבר לא יעזור".