המשפחה בזירת הפיגוע: "ממשיכים קדימה"

משפחתו של ארי פולד הי"ד עלתה לקברו ולאחר מכן הגיעה לצומת גוש עציון. האב השכול: מתמלאים גאווה מגבורתו ומהדרך שבה ארי חי את חייו.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , י"ב בתשרי תשע"ט

בני משפחתו של ארי פולד הי"ד שנרצח בגוש עציון עלו היום (שישי) לקברו ולאחר מכן הגיעו לזירת הפיגוע בצומת גוש עציון כדי להעביר מסר מחזק שבמרכזו - המשך גאוותו היהודית של ארי הי"ד והסתכלות קדימה אל העתיד.

אביו של ארי, יונה פולד, אמר ליד הקבר "צמחנו ונמשיך לצמוח ממה שקרה ונבחר בחיים. למדנו תעצומות נפש מחייו וממותו של ארי, ולמרות הכאב הפרטי המר אנו מתמלאים גאווה מגבורתו ומהדרך שבה ארי חי את חייו. ממשיכים קדימה בדרכו".

הבת תמר סיפרה כי עבור המשפחה זו גאווה לחזור למקום שבו אביה חשף את גבורתו האחרונה, "אבא היה רוצה להראות לעולם שהגאווה הזו ממשיכה, ועכשיו הוא חלק מאיתנו".

משפחת פולד בצומת הגוש
צילום: באדיבות המשפחה

לאחר העלייה לבית העלמין הגיעה משפחת פולד המורחבת למקום הרצח והתכנסה לארוחת בוקר במרכז המסחרי שבו מנע ארי פגיעה במבקרים שהיו שם בשעת הפיגוע, לאחר שהסתער בירי על המחבל למרות הדקירה הקטלנית שספג.

משפחת פולד ציינה כי היא נפעמת מהחיבוק הגדול של עם ישראל שאימץ את דמותו של ארי, וביקשה מכל עם ישראל "להמשיך בדרך הזו, הדרך היהודית הגאה בקומה זקופה בארץ ישראל. זה מה שארי היה רוצה".