"אסור להשלים עם טפטופי הטרור"

במערכת הפוליטית דורשים לבצע פעולות שירתיעו מחבלים פוטנציאליים מביצוע פיגועים כדוגמת זה שאירה הבוקר בברקן.

חזקי ברוך - ערוץ 7 , כ"ח בתשרי תשע"ט

ח"כ מועלם רפאלי
ח"כ מועלם רפאלי
צילום: חזקי ברוך

יו"ר סיעת הבית היהודי, ח"כ שולי מועלם רפאלי, דורשת לגבות מחיר מהרשות הפלסטינית בעקבות אירוע הירי הבוקר (ראשון) באזור התעשייה ברקן.

"דו הקיום באזור תעשייה ברקן, בו עובדים אלפי יהודים וערבים יחד, הופר הבוקר בפיגוע שיצא בחסות מנגנון ההסתה המשומן של ההנהגה הערבית", אמרה מועלם-רפאלי.

לדבריה, "הסתה נגד יהודים במערכת החינוך, בתקשורת, בנאומים ובכל אפיק אפשרי לא נועדה לקדם שלום אלא לעודד את המחבלים לצאת ולרצוח יהודים".

"אסור לנו להשלים עם טפטופי הטרור ברחבי יהודה ושומרון, שלאורך זמן גובים חיים רבים ופצועים רבים. יש לגבות מחיר כבד מהרשות הפלסטינית האחראית לכך", הוסיפה.

מזכ"ל האיחוד הלאומי אופיר סופר דרש בעקבות האירוע להפעיל צעדים מרתיעים נגד המחבלים וסביבתם, "אנחנו עדים להמשך ההסלמה ללא כל שינוי משמעותי במדיניות ההרתעה הישראלית. רק הרס בתי מחבלים גירוש משפחות, פגיעה בתנאי המאסר ופעולות כנגד המחבלים ותומכי הטרור ישיבו את ההרתעה".

"דומה כי מדיניותנו של שר הביטחון מקבלת את הטרור כגזרת גורל וזוהי שגיאה שיש לה השלכות מרחיקות לכת. אני קורא לך, השר ליברמן, להתעורר ולהשיב את הביטחון לתושבי ישראל. זה התפקיד שלך", הוסיף סופר.