הרב מזוז לנציגיו: עזרו לכל אדם

"כל מי שמבקש עזרה תעזרו לו. עם כיפה או בלי כיפה, עם זקן או בלי זקן, דתי, חילוני, חרדי, אשכנזי, ספרדי, כולנו אחים", אמר להם

חיים לב - ערוץ 7 , כ"ח בתשרי תשע"ט

הרב מאזוז ואלי ישי
הרב מאזוז ואלי ישי
צילום: יעקב נעמי. פלאש 90

הנציגים המוניציפאליים של תנועת 'יחד' ביקרו בסוף השבוע האחרון במעונו של ראש ישיבת 'כסא רחמים' הרב מאיר מזוז וקיבלו את ברכתו.

במהלך הפגישה ביקש מהם הרב מזוז לקדם שם שמיים בהליכותיהם. "תהיו ישרים, תהיו אמיתיים, תעזרו לכולם, כל מי שמבקש עזרה תעזרו לו, לא משנה אם הוא עם כיפה או בלי כיפה, עם זקן או בלי זקן, עם אף או בלי אף. דתי, חילוני, חרדי, אשכנזי, ספרדי, כולנו אחים, אתם מקבלים עבדות לשרת את הציבור. תזהרו כשאתם עוסקים בצרכי ציבור. זו זכות אך גם מחויבות לקדש שם שמים, ולעשות למען עם ישראל והתורה הקדושה".

בהמשך ביקשם לקבל כל אדם בסבר פנים יפות. "תקבלו על עצמכם לתת מענה לכל אחד ואחד, לקבל בסבר פנים יפות כל פונה ופונה, לא לחינם בחרנו בכם, כמועמדים שלנו ושל הרב. בחרנו בכם, כי שמענו, ביררנו וראינו את המסירות והמחויבות שלכם למען הציבור, ביושר, בצניעות, באהבה, מכל הלב למען הציבור. אתם הראויים לבוא ולהביא לציבור את המהפכה שהוא רוצה, את הבחירה, את הזכות להחליט ולקבל נציגים שיהיו ממושמעים באמת לדעת תורה, אך במקביל, וזה לא סותר, גם מתמסרים לציבור בשביל לקבל את תמיכתו".

יו"ר המפלגה אלי ישי שיתף את הנוכחים בלבטים הרבים שהוגשו לשולחנו של ראש הישיבה. "אני נמצא כאן ליד הרב, ואני אומר לכם, בכל מקום ומקום שמנו בפני הרב את הפרטים והצדדים, והרב קיבל את ההכרעה, לפעמים היו החלטות שחשבנו אחרת, אבל מה שהרב הכריע, לא זזנו ימין ושמאל. לאורך כל שנותיי ראיתי מה שנמלכים בדעת תורה לא נכשלים", אמר.