בנימין: אפי שרון פורש ותומך באדלר

המועמד לראשות מועצת בנימין אפי שרון הודיע הבוקר (שני) על פרישה מהמירוץ ותמיכה במועמדותו של מנכ"ל מועצת יש"ע לשעבר שילה אדלר לראשות המועצה.

"החלטתי להסיר את מועמדותי ולהבטיח כבר בסיבוב ראשון את ניצחונו של שילה אדלר כדי לקדם יחד את האג'נדה המשותפת עליה הסכמנו. שילה שותף לעמדתי שיש לחולל שינוי דרמטי בהנהגת בנימין ולהציג תפיסה חדשה ורעננה לניהול המועצה", הסביר שרון.

שילה אדלר ברך על החלטתו של אפי שרון לחבור אליו ואמר כי אפי שרון הוא איש ציבור ראוי ביותר שמכיר היטב את המועצה ואת מה שזקוק בה לניעור משמעותי.

"הסקרים השונים מלמדים שבכוחו של אפי שרון להביא תמיכה של עשרות אחוזים. זהו כח משמעותי שיסייע להכריע את המערכה", אמר שילה אדלר.

אדלר ציין כי שרון "שותף מרכזי בהבאת השינוי לבנימין כי הגיע זמן בנימין. הגיע הזמן לחולל מהפכה בכבישים ובחינוך, בתעסוקה ובשירות לתושב. עם אפי שרון, ננצח בעזרת השם".

ממטה המועמד המתחרה לראשות מועצת בנימין, ישראל גנץ, נמסר בתגובה לפרישה, "אפי שרון המועמד שחרט על דגלו, לטובת התושבים, מאבק בממסדים החלודים ושהצהיר שיעצור תשלום מיסי אמנה, מכר היום את כל עקרונותיו תמורת דיל פוליטי עם מועמד הממסדים הישנים - אמנה ומועצת יש"ע. אפי שרון הפר היום ברגל גסה את כל הבטחותיו ומפנה עורף לקהל בוחריו".

"חבירת אפי שרון למועמד אמנה ומועצת יש"ע היא תוצאה של היסטריה במטה שילה אדלר לאור הסחף הברור בשבועות האחרונים של תושבי בנימין לטובת ישראל גנץ, היסטריה שגרמה לאדלר להציע לשרון כל ג'וב שיחפוץ בו לטובת הקומבינה הפוליטית. עכשיו זה ברור מתמיד, בעוד שלושה שבועות תושבי בנימין יבחרו בעד ישראל גנץ - הכוח החדש של בנימין ונגד שליחי הממסד הישן אמנה ומועצת יש"ע", הוסיפו במטה גנץ.