בחרתם חגית משה קבלתם איילת שקד

שרת המשפטים איילת שקד באירוע תמיכה בחגית משה: חבל שהציונות הדתית תאבד מכוחה במועצת העיר. כשאתם בוחרים בהם אתם בוחרים גם בנו.

ערוץ 7 , ז' בחשון תשע"ט

רבים מתושבי ירושלים השתתפו אמש (שני) באירוע תמיכה בחגית משה, סגנית ראש העיר ירושלים ויו"ר הבית היהודי בעיר.

האירוע התקיים במועדון "הגולה" במתחם התחנה בירושלים בהשתתפות שרת המשפטים איילת שקד, חברת הכנסת שולי מועלם ופעילי המפלגה.

בדבריה חיזקה שקד את חגית משה וקראה להצביע לרשימת הבית היהודי בירושלים, "יש מפלגה אחת, והיא הבית היהודי, שמייצגת את הקשת הרחבה בציונות הדתית שיש בה הרבה גוונים. זו מפלגה אחת שעומד מאחוריה כוח משמעותי בממשלה. חבל מאוד שהציונות הדתית תאבד מכוחה במועצת העיר ותתפלג לרסיסי מפלגות.

''אני באמת חושבת שצריך לתת את הכוח לחגית, לסם קדוש, ליהודה פרוידיגר. אני שוב חוזרת, כשאתם בוחרים בהם אתם בוחרים גם בנו כי אנחנו עוזרים להם. אני גם גאה שעומדת אישה בראש הרשימה שלנו. זה לא דבר טריווילי שיש סגנית ראש עיר אישה והבית היהודי מוביל בהנהגה נשית".

האירוע אמש
יח"צ

ח"כ מועלם חיזקה גם היא את חגית משה ואמרה "יש לנו ראשת סיעה מצויינת שהוכיחה עשייה שנים רבות בכל תפקיד שבו הייתה, אין מה להתלבט. כל נושא שהוא קריטי לצינות הדתית החל מבתי ספר, תנועות נוער, בתי כנסת, מקוואות וכו' יקבל מענה רציני וטיפול עומק רק בבית היהודי, מי שחושב להצביע סיעה חילונית שיש בה נציג דתי ולקבל את כלל השירותים הללו - פשוט מבולבל".

סגנית ראש העיר משה אמרה לעשרות המשתתפים: "אנחנו המפלגה הדתית לאומית האותנטית שמוכיחה שהיא ממשיכה שושלת של הרבה אנשים שהיו לפנינו ופעלו למען ירושלים. אם היינו מתרגמים את הפוטנציאל העצום של הציונות הדתית בירושלים ברמה הפוליטית כולם היו מרוויחים כולל חילונים, דתיים, חרדים.

''אנחנו לא נבהלים מכוחות פוליטיים אחרים ואנחנו שותפים ונאבקים על כל גווני הקשת של הציונות הדתית בירושלים. אנחנו נמשיך לעשות למען ירושלים ואם נהיה מפלגה חזקה במועצת העיר אז כל הירושלמים יהנו מכך", אמרה משה.