אי אפשר ללמוד דבר אחד ואי אפשר ללמוד פעם אחת
אי אפשר ללמוד דבר אחד ואי אפשר ללמוד פעם אחת צילום: עומר הכהן

חברת הסטארטאפ הישראלית Jolt הודיעה היום (ג') על גיוס של 7 מיליון דולר מקרן אוקטופוס ונצ'רס, בסיבוב ההשקעה השתתפו גם קרן Pico Partners הירושלמית ו-Hillsven Capital מעמק הסיליקון.

לאחר סיבוב גיוס זה, יעמוד סך הגיוסים של החברה על כ-10 מיליון דולר. בעקבות ההצלחה של החברה בארה"ב ובתל אביב, המימון ישמש להפעלת קמפוסים בלונדון, עם הפתיחה הצפויה של קמפוס ג'ולט הראשון בעיר בינואר 2019.

החברה מקימה רשת של כיתות עתידניות ללימודים גבוהים, בה לומדים עובדים ומנהלים, בעיקר ממקצועות ההייטק השונים, ממומחים בינלאומיים בשידור חי ובקבוצות קטנות.

Jolt, שנוסדה ע״י רועי דויטש, נדב לשם וניצן כהן ארזי, מציעה מנוי להתפתחות מקצועית במודל הדומה למנוי לחדר כושר, שמעניק גישה ללא הגבלה לשיעורים המוצעים בקמפוסים של החברה.

התכנים המועברים בקמפוסים של החברה מיועדים למי שמעוניינים לרכוש או לחזק מיומנויות שחיוניות להמשך ניהול הקריירה. הסטודנטים ב-Jolt מקבלים גישה למגוון רחב של קורסים אותם מעבירים מומחים מחברות מובילות דוגמת Google, LinkedIn, Netflix ו- Amazon. הסטודנטים מזמינים מראש מקום בהרצאה ומצטרפים לקבוצה של 14 איש בחדרי הלימוד שהוקמו ועצבו במיוחד כחלק מחוויית הלימוד.

״התובנה הבסיסית של Jolt היא שאי אפשר ללמוד דבר אחד ואי אפשר ללמוד פעם אחת. כבר היום מקצוענים שרוצים להישאר תחרותיים נדרשים לרכוש כישורים, כלים וקשרים חדשים כל הזמן כדי להישאר רלוונטיים – ו- Jolt נותנת מענה משמעותי לצורך הזה״, מסביר רועי דויטש, מנכ״ל ומייסד-שותף.

אייל רבינוביץ' מאוקטופוס ונצ'רס אמר כי "רועי ו-Jolt מבינים שהחינוך לא יכול לעצור בגיל מסוים, כי למידה לאורך החיים מספקת גמישות אינטלקטואלית ואת ההסתגלות המקצועית הדרושה כדי לנצל הזדמנויות במגזרים חדשים ודינמיים. אנו שמחים לתמוך בג'ולט שמביאה את הקמפוסים שלה לראשונה ללונדון ומצפים להמשך ההצלחה של החברה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו