שלוחת לה"ב נפתחה בשומרון

השלוחה תסייע לבעלי עסקים קטנים הנתקלים באתגרים הייחודיים לאזור כמו התמודדות עם אפליה ואי מתן שירות מחוץ לקו הירוק.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , ט' בחשון תשע"ט

שלוחת לה"ב נפתחה בשומרון-ערוץ 7
יו"ר השלוחה רוזנבלט עם השר כהן
צילום: דוברות

שר הכלכלה והתעשייה ח"כ אלי כהן, מנכ"ל המשרד שי רינסקי, נשיא לה"ב עו"ד רועי כהן ועו"ד אפרת רוזנבלט, הכריזו השבוע על הקמת שלוחת לה"ב (לשכת ארגוני העצמאים והעסקים בישראל) בשומרון.

מעבר לאתגרים הרבים העומדים בפני העצמאים ובעלי העסקים בכל רחבי הארץ בהם מסייעת לה"ב, העצמאים ובעלי העסקים ביו"ש נתקלים באתגרים הייחודיים לאיזור כמו התמודדות עם אפליה ואי מתן שירות מחוץ לקו הירוק. מעתה, גם במקרים אלו שלוחת לה"ב תסייע לעצמאים ועסקים.

שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן אמר באירוע, "מדובר בהיסטוריה, אחרי שבשנה האחרונה פתחנו את לשכת המסחר הראשונה בשומרון עכשיו אנחנו פותחים את סניף לה"ב וכל פעילות שתבוא ותגדיל את ההתיישבות ותפתח את הכלכלה, אנחנו במשרד הכלכלה עומדים כאן לרשותה".

נשיא לה"ב עו"ד רועי כהן ציין, "לה"ב רואה חשיבות רבה בקידום ערכים להגנת העצמאים ובעלי העסקים, בכל מקום בו הם נמצאים. אני מברך את עו"ד רוזנבלט על המינוי ומודה לה על ההירתמות שלה לנושא."

בתום סיור שנערך בשומרון עם השר, סיכמה יו"ר השלוחה עו"ד רוזנבלט: "מעבר לאתגרים הרבים העומדים בפני העצמאים ובעלי העסקים בכל רחבי הארץ, אלה שביהודה ושומרון נתקלים באתגרים הייחודיים לאיזור. למשל: הפלייה וסירוב של חברות להעניק שירות מעבר לקו הירוק. בלה"ב שומרון טיפלנו במספר מקרים כאלה. בעקבות התערבותינו, החברות שינו את המדיניות בנושא זה, ואף בדקנו כי הן אכן מתמידות בכך. לעצמאים ולבעלי העסקים ביהודה ושומרון יש כתובת והם מוזמנים לפנות אלינו".