מבאישים את ריחה של ישראל בעולם

בעקבות הופעתו של 'מנכ"ל' בצלם במועצת הבעטחון של האו"ם דורשים בפורום נכי צה"ל להלחם במכפישי ישראל, "זו עליית מדרגה".

בני טוקר , ט' בחשון תשע"ט

מבאישים את ריחה של ישראל בעולם-ערוץ 7
מנכ"ל "בצלם" חגי אלעד במשרדי הארגון
צילום: רויטרס

פורום נכי צה"ל קורא לחדש את הפעילות נגד הארגונים הישראלים שמכפישים את ישראל בחו"ל, זאת בעקבות הופעתו של מנכ"ל ארגון ''בצלם'' חגי אלעד במועצת הביטחון של האו"ם.

לירן ברוך, יו"ר פורום נכי צה"ל למען ביטחון ישראל, אמר לערוץ 7 "אני מצפה מהשלטונות בישראל לגבש סוף סוף תכנית פעולה שתוכל להילחם בתופעות האלה של גיס חמישי. הגיע הזמן שיגבשו תכנית פעולה נגד הארגונים האלה שמבאישים את ריחה של ישראל בעולם".

לדבריו "במדינה נורמלית כמו בארה"ב יש חוק הסוכן הזר, ואם יש ארגונים שמנסים לפגוע ולעשות חתרנות מדינית ולפגוע בישראל צריכים לפעול נגדם. הם בעצם מצטרפים לאבו מאזן שאת עבודת הדוקטורט שלו עשה על הכחשת שואת יהודי אירופה, גם הם מצטרפים לגרועים שבאויבנו. זה מאוד עצוב שיש אנשים כאלה וכולנו יודעים שמעורב כאן גם כסף רב שמוזרם".

ברוך לא מתפלא על מנכ"ל בצלם, "יש כאן עליית מדרגה מאוד חמורה אבל אני לא מתפלא על בצלם מכיוון שבצלם וכל הארגונים האלה כולל האגודה לזכויות האזרח מנסים לסנדל אותנו גם באו"ם. הם אולי ארגונים ישראלים אבל כולנו זוכרים שבעפרת יצוקה בדו"ח גולדסטון 80 אחוז מהחומרים נגד ישראל הגיעו מארגונים כביכול ישראלים".