יאיר נתניהו לאופירה אסייג: "בהמה גסה"

תוכנית האירוח "אופירה וברקוביץ" אמש הרתיחה את יאיר נתניהו זאת לאחר ראיון עם "המשעממת" מקריית שמונה.

ערוץ 7 , י"א בחשון תשע"ט

יאיר נתניהו לאופירה אסייג: "בהמה גסה"-ערוץ 7
יאיר נתניהו
צילום: פלאש 90

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, התעמת ברשתות החברתיות עם אופירה אסייג בעקבות תכניתה בה הופיעה אורנה פרץ, פעילת הליכוד מקרית שמונה שהתפרצה לדברי ראש הממשלה ונענתה בתגובה "את משעממת".

"אופירה אסייג היא בהמה גסה שהגיעה לאן שהגיעה בזכות רומן עם גבר נשוי. הסיבה היחידה ש'קשת' משדרים את התת רמה הזאת היא בגלל ההסתה שלה נגד אבא שלי ומשפחתנו ונגד ציבור הימין. ההתחנפות שלה לשמאל בשביל להיות מקובלת בברנז'ה מבחילה", כתב יאיר נתניהו.

אופירה אסייג הגיבה לדברים בעמוד האינסטגרם שלה, ובו כתבה: "מדהים אותי הפער הגדול בין האינטליגנציה הגבוהה, החדות, הרהיטות והקריירה המוקדמת של בנימין נתניהו לבין הבטלה והשעמום של יאיר נתניהו: כשבגיל 27 אבא שלו כבר היה אחרי פיקוד על צוות בסיירת מטכ”ל במבצעים נועזים, יאיר נתניהו חי על חשבון הציבור, משועמם, נמצא בבטלה ומתבטא בסוג של טירוף. אין ספק שאת הגנים שלו הוא קיבל מהאמא".

בתגובה חוזרת שפירסם יאיר נתניהו כתב "לאופירע לא מספיק זמן מסך שהיא מקבלת כל יום שישי כדי להסית ולהפיץ רעל נגדי, נגד משפחתי ונגד כל ציבור הימין בישראל. היא חייבת גם באינסטגרם. אז החלטתי לענות לה תגובה: את מסתכנת בתביעת דיבה וחבל.

את יודעת שאני עובד ב'שורת הדין'. כנראה הייתי צריך להעביר את ההודעה דרך עורך דין. דרך אגב אמא שלי היא אשת ראש הממשלה הראשונה שעובדת תוך כדי, אין שבוע שהיא לא מלווה ילדים חולי סרטן, ניצולי שואה וחיילים בודדים. יש לה תואר שני בפסיכולוגיה (כן מכיר את הבדיחה, אני בטוח שאת בחיים לא התעצבנת בשיחת טלפון). אולי הפוסט שלי גרם לך טיפה לחשוב איך אני מרגיש שאני רואה את ההסתה והרעל שלך כלפי ההורים שלי וכלפי בכל תוכנית שלך!"