ניצחון שני ברציפות להפועל באר שבע

אחרי שפתחה את העונה בצורה רעה, ורק במחזור שעבר הצליחה לנצח לראשונה העונה, מחברת האלופה מבירת הנגב ניצחון שני ברציפות

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ב בחשון תשע"ט

שחקני באר שבע
שחקני באר שבע
צילום: פלאש 90

חוזרת. האלופה בשלוש השנים האחרונות, הפועל באר שבע פתחה את העונה בצורה נוראית. אחרי ההדחה המבישה מאירופה, גם בליגה הישראלית זו נחלה כישלון גדול ורק במחזור שעבר, השישי של עונת 2018/19 הצליחה להשיג את ניצחונה הראשון.

הערב (מוצאי שבת), אחרי משחק מול הפועל רעננה, עומדת באר שבע על שני ניצחונות כשגברה עליה בתוצאה 2:0 והעלה את מאזנה ל-10 נקודות כשהיא במקום הרביעי בטבלה.

רעננה שלא ניצחה בששת משחקי החוץ האחרונים שלה, בליגה ובגביע הטוטו, למעשה לא ניצחה את באר שבע מאז ינואר 2015 - במשחק שהתקיים באצטדיונה הביתי של באר שבע הישן, אצטדיון וסרמיל.

הדרומיים אמנם ניצחו אבל היכולת לא הייתה גבוהה במיוחד ושני השערים הושגו במחצית השניה מרגליהם של עדן בן בסט ודיא סבע בדקות ה-48 ו-60, בהתאמה.

באין כדורגל, מה שגרר תשומת לב במשחק בין השתיים, היה אירוע אלימות חמור במיוחד במהלך המחצית הראשונה. אוהד של האלופה שקרא קריאות גנאי לעבר שוטרים ואף ביצע לעברם מעשה מגונה, אותר עם סיום המחצית באולם ההפסקה. שוטרים שביקשו לעכב את החשוד, הותקפו בידי אוהדים נוספים ובסיום האירוע נעצרו 6 מאוהדי האלופה.

מדוברות מרחב הנגב נמסר: "משטרת ישראל לא תאפשר כל גילוי אלימות בתחומי האצטדיון ומחוצה לו, קריאות גזעניות או פגיעה ברכוש והתנהגות שיש בה משום מאפיינים של הפרת הסדר הציבורי והעלבת עובד ציבור. משטרת ישראל תנקוט אפס סובלנות כלפי המעורבים באירועים אלו".

יתר תוצאות משחקי הערב במחזור השביעי של ליגת העל בכדורגל:

קריית שמונה - הפועל חיפה 1:1, בני יהודה - הפועל ת"א 0:0.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il