צפו: נחש נופל מהתקרה ישר לתוך הבנק

עדיין לא ברור כיצד זה קרה, אבל במהלך ועידה שגרתית בבנק צנח לפתע נחש ענק מהתקרה. ואם זה לא מספיק לכם זו כבר הפעם השניה שזה קורה

מתנאל ראט , י"ב בחשון תשע"ט

צפו: נחש נופל מהתקרה ישר לתוך הבנק-ערוץ 7
זה לא כל כך נעים כשנחש מחליט פתאום לבקר
צילום: iStock

דמיינו לעצמכם מצב בו אתם מגיעים לעבודה בבנק שותים את הקפה של הבוקר ומדברים עם כמה חברים- ולפתע צונח נחש ענק מהתקרה. נשמע כמו חלום בלהות? לפעמים זו גם המציאות.

הפועלים בבנק שין צ'אנג הסיני, התכנסו לועידת עבודה שגרתית, כשלפתע צנח מהתקרה לקוח בלתי צפוי בדמות נחש פייתון ענק. למרבה המזל, הנחש באורך של כמטר וחצי נפל על הרצפה ולא על אחד העובדים וכך ככל הנראה ניצלו חיי אחד הבנקאים.

כמו שתוכלו לראות בסרטון, נראה שלא רק עובדי הבנק נבהלו וברחו בריצה, אלא גם הנחש לא היה כל כך מרוצה מכל תשומת הלב שקיבל וניסה גם לנוס על נפשו כמו כולם. עובדי הבנק הזמינו בבהלה לוכד נחשים מקצועי שהגיע רק לאחר שהנחש כבר מצא מקום מפלט מתחת לספה. לוכד הנחשים תפס את הנחש בכלי מיוחד והעביר אותו למקום בטוח יותר בשבילו ובשביל השוהים בבנק. לפי דיווחי הרשויות, מדובר ככל הנראה בנחש פייתון לא ארסי שגודל בתור חית מחמד באחד הבתים בשכונה, ומשם הגיע היישר לוועידה הבנקאית.

ואם כל זה נשמע לכם מוזר- מסתבר שזו לא הפעם הראשונה שדבר כזה קורה. גם בשנה שעברה בתאריך כמעט זהה נפל נחש פייתון נוסף מהתקרה בדיוק באותו סניף בנק. בפעם ההיא, הנחש נפל על אישה שחיכתה לתורה בבנק. ככל הנראה מכיוון שהאישה לא נפצעה וגם הנחש ההוא נלכד- לא טיפלו בתופעה עד שהשנה היא התרחשה שוב.

לא ברור עדיין אם מדובר בצירוף מקרים מוחלט או בשוק של מכירת נחשים כחיות מחמד הקיים באזור- בכל מקרה נראה שדרוש טיפול דחוף. מוזמנים להסתכל ולחוות דעה בעצמכם:רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בנוער ערוץ 7- המקום בשבילכם!