אלקין וכץ
אלקין וכץ צילום: דוברות

שר התחבורה והמודיעין ישראל כץ (הליכוד) והמועמד לראשות ירושלים השר זאב אלקין סיירו הבוקר (שני) בפסגת זאב ודנו יחד בפתרונות התחבורה לירושלים.

''אני מאחל לך הצלחה גדולה, אני מפקיד בידך את גורלה התחבורתי של ירושלים בעשר השנים שבהן תהיה ראש העיר ותוביל את המשך התנופה ואת מיזמי הענק שכבר קיימים כאן, רכבת מהירה, רכבת קלה, כבישים ותחבורה ציבורית", אמר כץ לאלקין.

''בעשר השנים הבאות ירושלים תהפוך להיות העיר הכי מודרנית בישראל ברמה התחבורתית ואחת מהמתקדמות בעולם", הוסיף שר התחבורה.

השר אלקין הודה לשר כץ, "אני מודה לך ישראל על הפרויקטים העצומים שהובלת בשנים האחרונות, כל מי שנוסע כאן כבר רואה את ההבדל. בעוד מספר חודשים מתחיל כאן בפסגת זאב פרוייקט ענק בעלות של מיליארד שקל לבניית מחלף בגבעה הצרפתית שישנה דרמטית את התנועה באיזור ויקל מאוד על תושבי פסגת זאב.

"יש כאן צורך עצום בסלילת יציאה נוספת מפסגת זאב וסלילת יציאה נוספת לכביש בגין מהר חומה והחזון הוא להביא גם את הרכבת הקלה לשם, נמשיך לעקוב אחר הפיתוח של הרכבת הקלה ונפעל להקמת רשת קווים מזינים של אוטובוסים לרכבת הקלה. בנוסף, צריך גם לזכור את נושא הצעירים- יש להפעיל קווי לילה ברכבת הקלה כדי שהצעירים יוכלו לצאת לבלות".

השר אלקין סיכם ״ירושלים עומדת בפני מהפכה בתחום האוטובוסים. המטרה שלי היא שתושבי השכונות הגדולות יעלו על קווים ישירים ותוך דקות ספורות יגיעו לרכבת ומשם לכל רחבי הארץ".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו