קולנעית יד שנייה
קולנעית יד שנייהיח"צ

בעוד יוקר המחיה הולך וגובר, אנשים רבים מעדיפים ובצדק לרכוש מוצרי יד 2.

אתרים ופורטלים נפתחים זה אחר זה ובהם אנשים מציעים את מרכולתם, וניתן לומר כי מדובר בטרנד של ממש, אנשים רוכשים ריהוט יד 2, בגדים, מוצרי חשמל ועוד מגוון פרטים אחרים. אך ישנם פריטים שיש צורך לבדוק שבעתיים טרם רכישתם כיד 2, כמו קלנועית הנחשבת לכלי רכב לכל דבר, אשר יש לבחון את מצבו המכני בכדי לא להיכנס להוצאות מיותרות.

רכישת קלנועית יד שנייה תבטיח לכם מחיר מוזל מאוד, אך מצד שני אולי תרכשו חתול בשק. אך גם כאן אפשר למזער את הנזק, אם תשכילו לבצע את הבחירה הנכונה. אז לפני שנתחיל ביתרונות ובחסרונות של רכישת קולנועית יד 2, נסביר כי קיימות שתי אופציות לרכישה: רכישה מאדם פרטי ורכישה מחברה מסודרת.

רכישה מאדם פרטי עשויה להיות מפתה יותר לאנשים מסוימים שהרי היא האופציה הזולה ביותר, אך אינכם יודעים מהו מצבה המכני של הקלנועית, האם היא טופלה כראוי בחלוף השנים, האם אין לה תקלה משמעותית וכו'.

במידה ותהיה לכם תקלה דקה לאחר שמסרתם את התשלום לבעל הקלנועית, לא יהיה לכם למי לפנות, ורוב הסיכויים שהתיקון יעלה יותר מהקלנועית עצמה וכלל לא משתלם. בקיצור, אין
אחריות, המצבר וודאי ישן ואולי גם הקלנועית לא תחזיק זמן רב.

לעומת זאת, ניתן לרכוש קלנועית יד שניה מחברה פרטית המחזיקה ברשותה קלנועיות חדשות וגם
קלנועיות יד 2. חברות שכאלה בודקות היטב את הקלנועיות טרם רכישתן על ידי טכנאי
מוסמך.

בנוסף לבדיקה, החברה מחליפה למצבר חדש, חלקים עם בלאי גבוה מוחלפים לחדשים,
הקלנועית עוברת טיפול קוסמטי וצביעה ולעיתים מוחלפת גם מערכת ההנעה או כל חלק
משמעותי אחר.

מלבד זאת, בעת רכישת קלנועיות יד שניה מחברה, תוכלו ליהנות מאחריות מלאה לזמן מסוים (לרוב לחצי שנה), כך שבמקרה זה בהחלט יהיה לכם למי לפנות.

האם זה באמת משתלם?

התשובה היא חד משמעית – כן. אם אתם מעוניינים לנסות קלנועית יד שנייה לפני רכישה, ניתן לפנות לחברה ולהזמין קלנועיתיד 2 להדגמה בביתכם ללא עלות וללא התחייבות.