רבנים בציונות הדתית: הצביעו לחגית משה והבית היהודי

על מכתב התמיכה חתמו בין היתר הרב אריה בצלאל, הרב הלל פלסר, הרב יגאל שפרן, הרב שמחה ויסמן, הרב שמואל זעפרני והרב איתן איזמן.

ערוץ 7 , י"ז בחשון תשע"ט

חגית משה
חגית משה
צילום: יח"צ

רבנים ואישי ציבור מהציונות הדתית בירושלים קוראים להצביע לרשימת הבית היהודי ולסגנית ראש העיר חגית משה בבחירות שיתקיימו ביום שלישי הקרוב.

על מכתב התמיכה שמתפרסם היום (שישי) חתמו, בין היתר, הרב אריה בצלאל, ראש ת"ת מורשה הרב הלל פלסר, הרב פרופ' יגאל שפרן, ראש רשת החינוך נעם צביה הרב שמחה ויסמן, מארגן הריקודגלים יעקב נוביק, הרב דוד שמחון, עו"ד שלום וסרטייל, הרב שמואל זעפרני, אהרון כהן צדק, הרב איתן איזמן ועוד.

"מאז כניסתך לתפקיד פעלת במסירות למען חיזוקה של ירושלים ושכלולה, היית קשובה לפניות ולאתגרים רבים מול הקהילות בשכונות, והצלחת בחשיבה יצירתית לגשר על פעלים רבים", נאמר במכתב. ''הוקרתנו לחגית משה על פועלה המסור למען חיזוקה ושכלולה של ירושלים, על היותה קשובה לכל חלקי הציבור הדתי על כל גווניו״.

הרב איתן איזמן בירך את משה על פועלה וקראה להצביע לרשימתה למען המשך קידומה של הציונות הדתית בירושלים.

משה הודתה על התמיכה הרבה לה היא זוכה ואמרה "אני מודה לכל אישי הציבור והרבנים שהביעו בי תמיכה פומבית על מנת שנמשיך לעשות את מה שעשינו בקדנציה הקודמת, גם בקדנציה הבאה: להיות נציגי הציבור הדתי לאומי בעיריית ירושלים ולפעול למענה בחינוך, בתורה, ברווחה, בנוער, בבתי הכנסת, בהתיישבות, בשכונות ועוד. ביום שלישי הבאה כולם מצביעים טב למען בית יהודי גדול ומנצח המייצג נאמנה את ערכי הציונות הדתית".

הרב דרוקמן וחגית משה
יח"צ