"נמאס לנו, הגיע הזמן ששרי הקבינט יתעוררו"

לתושבי אזור הדרום ועוטף עזה נמאס לחיות בצל הירי הבלתי פוסק מרצועת עזה. הבוקר הם יצאו לחסום את הכביש למעבר הסחורות בכרם שלום.

עדו בן פורת - ערוץ 7 , כ' בחשון תשע"ט

עשרות תושבים מישובי הדרום ועוטף עזה חסמו הבוקר (שני), עם אור ראשון, את הכביש המוביל למעבר הסחורות בכרם שלום בשל המצב המתוח בדרום.

פעילי 'אם תרצו' ותושבי האזור חסמו את הכביש בקריאה להפסיק את מעבר הסחורות לחמאס על עוד נמשכים שיגורי הטילים וההפרעות לשגרת חייהם של תושבי מדינת ישראל בכלל ותושבי עוטף עזה בפרט.

ליאנה פרץ, תושבת קיבוץ כרם שלום שנכחה בחסימת הכביש אמרה: "נמאס לנו, הגיע הזמן ששרי הקבינט יתעוררו וימצאו פתרון. הילדים שלנו מתעוררים בלילות בפחד מטילים וכל העת סופרים את הצעדים מהמיגונית. צריך להפסיק לחיות ככה".

אלון שוורצר ראש אגף מדיניות בתנועת "אם-תרצו" אמר "התייצבנו הבוקר לצד תושבי הדרום על מנת להביע סולידריות איתם, זה לא מאבק שלהם בלבד אלא מאבק למען ביטחון כלל תושבי מדינת ישראל. את הטרור הערבי יש לחסל בהכרעה מוחלטת והפסקת כל מעשי הטרור".

"לא יתכן שבזמן שמחבלי החמאס נהנים בכלא הישראלי ושחמאס נהנה מסחורות המוכנסות לעזה, חיילינו אורון והדר מוחזקים בידיו, לא ניתן להפקיר את תושבי העוטף ואת חיילי צה"ל בחזית. נמשיך לעמוד לצד תושבי העוטף וחיילי צה"ל עד שמדינת ישראל תפעל להכריע את החמאס", הוסיף.