זעזוע במכבי חיפה: הצוות הולנדי עוזב

אחרי שאמש נפרדה חיפה המאכזבת ממנהלה המקצועי פחות משנה מאז מונה, הערב גם שיחררה את המאמן ההולנדי פרד רוטן שהפך לשלישי שמפוטר

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ג בחשון תשע"ט

רוטן. נגמר מהר
רוטן. נגמר מהר
צילום: באדיבות האתר הרשמי של מכבי חיפה

בדרך למהפכה נוספת. פחות מעונה מאז הגיעו למכבי חיפה, הודיעו היום (חמישי) צוות האימון ההולנדים על עזיבתם את המועדון הירוק מהכרמל.

למעשה, כבר אמש נפרדה חיפה ממנהלה המקצועי, ההולנדי מוחמד אלאך שלא הצליח להביא תוצאות בטווח הקצר. היום, אחרי שנעדר ללא סיבה מארוחה קבוצתית, נפרדה חיפה גם ממאמנה ההולנדי פרד רוטן שנכשל גם הוא בגדול בקבוצה.

מעמדו של המאמן ההולנדי שהגיע רק בחודש ינואר שנה שעברה, התערער כבר מזמן כשלא הצליח להביא תוצאות טובות ועל אף הניצחון במחזור האחרון על הפועל ת"א בתוצאה 2:1, הוחלט בחיפה לפטרו.

עכשיו, אחרי שגם המנהל המקצועי מוחמד אלאך עזב, לרוטן כבר לא היה טעם להישאר בתפקידו.

למעשה, זו לא הפעם הראשונה בשנים האחרונות שנשיא מכבי חיפה, הבעלים יענקל'ה שחר נאלץ למנות מאמן וצוות אימון תוך כדי העונה, ובכלל נראה שממכבי חיפה שנחשבה למשך שנים רבות כקבוצה הטובה ביותר בכל הקשור לניהול, לא נשאר דבר כשזו כבר מעל שבע שנים לא הצליחה לחבר עונה טובה.

בין המועמדים לרשת את צוות האימון ההולנדי נמצאים רוני לוי שזכה עם הקבוצה בשלוש אליפויות רצופות בתחילת שנות ה-2000 וכן אלי גוטמן ורן בן שמעון.

המאמן ההולנדי אמר לאתר הרשמי: "הגעתי למועדון לאור בקשתו של מוחמד אלאך ובגלל מחויבותי אליו אני מבקש להשתחרר מתפקידי כמאמן הקבוצה. אהבתי להיות במועדון גדול כמו מכבי חיפה ואני מאחל ומקווה שיצליח בהמשך".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il