שוב הוא: פניני ניצח את הפועל ת"א

אחרי שניצח אין ספור פעמים את הפועל ת"א במדי היריבה העירונית מכבי, גיא פניני קלע שלשת ניצחון לזכות הפועל חולון מול האדומים מת"א

נרי וייס - ערוץ 7 , כ"ה בחשון תשע"ט

גיא פניני חוגג את השלשה שהכריעה את המשחק
גיא פניני חוגג את השלשה שהכריעה את המשחק
צילום: FIBA

פעמיים בלבד ניצחה קבוצת החוץ את הבית ב-11 המשחקים האחרונים בין הפועל ת"א והפועל חולון. בשתי הפעמים הללו, קבוצת החוץ ניצחה רק לאחר הארכה, ופעם אחת מתוכן סל שנקלע על הבאזר לסיום הזמן החוקי הוא ששלח את שתי הקבוצות להארכה.

והייתה עוד פעם. היה זה במשחק הבית הקודם של הסגולים מחולון מחזיקי הגביע מול הפועל אחרת, זו מאילת. ששלשה ענקית של גיא פניני הצילה את החולונים מהפסד ביתי וכפתה הארכה עם הבאזר.

הערב (מוצאי שבת), חולון נמנעה מהארכה נוספת באולמה הביתי, כמו גם מהפסד. היה זה בזכות שוב אותו גיא פניני ששלשה נוספת ולא פחות אדירה שלו על הבאזר לסיום 40 הדקות, קבעה ניצחון בתוצאה 75:78.

מחזיקת הגביע מחולון הוכיחה הערב שוב אופי גדול, כשאחרי שניצחה בתום שתי הארכות את אילת ואת באר שבע למרות משחק בו פיגרה לכל אורכו, הערב זו הצליחה לחזור מפיגור דו-ספרתי מאוחר לניצחון גדול בזכות סדרת החלטות רעה של התל אביבים ושלשה ענקית של גיא פניני.

פניני, שבקריירת המשחק שלו נמצאים לא מעט ניצחונות על התל אביבים האדומים, בהם קלע לא מעט נקודות וכאלה גם ברגעי דרמה כאלו, עשה זאת הערב שוב לאדומים מת"א. רק שהערב חולון היא זו שנהנתה מהקליעה האדירה שלו.

חולון עולה זמנית למקום הראשון בטבלה, כשבמחזור הבא תחכה לה קבוצתו הקודמת של פניני - מכבי ת"א, לשחזור גמרי הפלייאוף והגביע מהעונה שעברה. משחק על המקום הראשון.

הפועל? זו החתימה רק אמש את ג'רל מקניל בחזרה, וצריכה לעשות עוד שינויים קטנים בכדי לא להתדרדר בטבלת הליגה.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il