ריבלין באוגדת איו"ש: אתם מגנים על המדינה מכל אויביה

נשיא המדינה ביקר באוגדת יהודה ושומרון יחד עם הרמטכ"ל איזנקוט ואלוף פיקוד המרכז. "בשם עם ישראל אני מודה לכם ולמשפחותיכם".

עדו בן פורת - ערוץ 7 , כ"ו בחשון תשע"ט

ריבלין באוגדת איו"ש: אתם מגנים על המדינה מכל אויביה-ערוץ 7
ריבלין עם הרמטכ''ל וקציני איו"ש
צילום: מארק ניימן, לע''מ

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין ביקר היום (ראשון) באוגדת יהודה ושומרון יחד עם הרמטכ"ל רא"ל גדי איזנקוט, מפקד פיקוד המרכז אלוף נדב פדן ומפקד אוגדת יהודה ושומרון תא"ל ערן ניב.

במהלך הביקור סקרו בפניו מפקד פיקוד המרכז ומפקד האוגדה את האתגרים העומדים בפני צה"ל בגזרה, ולאחר מכן נפגש ריבלין עם מפקדי החטיבות בגזרה.

"אנחנו בתקופה רגישה ונפיצה מאוד בזירה הפלסטינית. האירועים בעזה משפיעים באופן ישיר על יהודה ושומרון, בנוסף למציאות הביטחונית האזרחית המורכבת הקיימת בשטח. כל אלה יכולים להוביל להסלמה חמורה", אמר הנשיא במהלך הביקור.

"יכולתה של האוגדה לפעול בנחישות מצד אחד, וברגישות מצד שני, תוך הבדל בין מלחמה וטרור לבין שגרת חיים- הביאו את האוגדה והחטיבות להישגים חשובים ומשמעותיים- גם במלחמה בטרור, אך במקביל גם בשמירה העדינה על מרקם החיים".

ריבלין הדגיש, "אתם מבצעים עבודתכם באופן ראוי להערכה תוך תחושת שליחות והבנת חשיבות משימתכם. אתם מהווים דוגמא לכולנו בפעולה על פי ערכי רוח צה"ל. בנשימה אחת אתם מגנים על המדינה מכל אויביה ועומדים איתנים מול כל אתגר תוך קיום ערכי כבוד האדם והרעות. בשם עם ישראל אני מודה לכם ולמשפחותיכם".