גבאי: שלטון הליכוד בסכנה

יו"ר המחנה הציוני, אבי גבאי, פתח בצהריים (שני) את ישיבת סיעתו בכנסת במתקפה על ראש הממשלה בנימין נתניהו.

"שלטון הליכוד בסכנה. המצביעים הליכודניקים נעו בשבוע שעבר בכמויות אדירות לקלפיות. ראיתם סרטונים, מודעות ענק של נתניהו וכנסים בכל רחבי הארץ. אבל לא הצבעתם שם ליכוד. כי אתם רואים את הסדקים. אתם מבינים שאחרי שפירק את העם לחלקים הוא התחיל בפירוק הליכוד", תקף גבאי

גבאי פנה למצביעי הליכוד ואמר, "אתם מבינים שלא המערך סגר את חדר המיון בקרית שמונה ולא המערך משלם משכורות לחמאס. כולנו רואים את מה שנמצא על סדר היום של הכנסת השבוע: טיפול במשבר החצבת והחיסונים - נדחה. סכנת האופניים החשמליים - נדחה. פשיעה חקלאית - נדחה. תחבורה ציבורית בשבת - נדחה. השריפות בדרום - לא על סדר היום בכלל. אבל מה נתניהו כן מקדם בכל הכוח? רק את האינטרסים הפרטיים שלו. המדינה זה אני".

"עוד תוספת שערורייתית של 60 מיליון שח למטוס ראש הממשלה המיותר. אתם יודעים מה הייתי עושה ב- 60 מיליון? הייתי מפעיל את חדר המיון בקרית שמונה במשך 20 שנים", קבע גבאי.

גבאי תקף גם את הכוונה לקדם את "חוק סער" וכינה אותו, "עוד חוק הישרדות פוליטי ועוד התקפה פרנואידית על נשיא המדינה. מצביעי הליכוד לא תמימים. והם ממש, אבל ממש לא בכיס של אף אחד".

"בבחירות המקומיות, בכל הארץ, הקניבליזם של נתניהו הפסיד. ישראל ניצחה. זה מה שיקרה גם בבחירות הארציות. אנחנו ננצח ונחזיר את המדינה שלנו לדרך רבין", חתם גבאי.