איסלאם
איסלאם פאש 90

צעיר יהודי העונה לשם דרו בינסקי מנסה לשבור את המיתוס הקיים על האסלאם לפיו מדובר בדת של אלימות, וזאת באמצעות שיתוף בחוויותיו האישיות בעולם המוסלמי.

בינסקי כתב בפייסבוק: "בילדותי תמיד אמרו לי שהמוסלמים הם אנשים רעים. אנשים מרושעים. שתפו את המוח כדי שאפחד מהם. אבל לאחר מכן אני ביקרתי בעשרות מדינות מוסלמיות והבנתי שהם האנשים המדהימים, האצילים ומסבירי הפנים מכול עלי אדמות. האמת היא שכרבע מהעולם הינו מוסלמי.

''אשר על כן, אם האסלאם הוא דת של אלימות אזי לא היו נשארים אנשים (חיים) בעולם. הווידאו הזה מציג בפני העולם את הרגשות הכנים שלי על האסלאם ואני מקווה שאתם תקשיבו לכל מילה שאני אומר, כיוון שזו האמת במאת האחוזים".

בסרטון הווידאו אומר סינסקי, כי הוא ביקר ב-39 מדינות מוסלמיות, התאהב ב"כל דבר באורח החיים שלהם" וככל שהוא בילה זמן רב יותר איתם "כך גברה האהבה שלי למסורת שלהם".

הוא מנה חמישה דברים שהוא אוהב במסורת המוסלמית: המוסלמים אוכלים בידיים כשהם יושבים על הרצפה, המוסלמים מקצים זמן מיוחד לשתיית תה מתוק מאוד, המוסלמים חיים חיי משפחה הדוקים המבוססים על אהבה והם קוראים לידיד "אח", המסגדים מיוחדים בארכיטקטורה שלהם והמוסלמים מסבירי פנים ומארחים למופת.